MODA - TASARIMCILAR

Paris Saint-Germain’in resmi gardırobu Dior’a emanet

Fransız futbol takımı Paris Saint-Germain ile Dior yeniden bir arada! Ünlü futbol takımı, resmi gardırobunu bu yıl da Fransız lüks markası Dior’a emanet etti. Dior’un Paris Saint-Germain için hazırladığı gardırop, büyüleyici detaylara sahip tasarımlardan oluşuyor

profil
BT Ekip
05.10.2023
Paris Saint-Germain’in resmi gardırobu Dior’a emanet

Dior Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü Kim Jones, 2023-2024 sezonu için Paris Saint-Germain’e adanmış yepyeni tasarımlara imza atıyor. Siyah, mavi ve grinin nüanslarını taşıyan bu elegan gardırop, özellikle ‘Harrington’ stili ceket ve ‘CD Icon’ logolu tokayla vurgulanan Dior Explorer Loafer’larla dikkat çekiyor.

Bu çok özel seçki, ‘CD Diamond’ motifiyle süslenen Hit the Road sırt çantası ve el çantası ile tamamlanıyor. Özel dikimin çekiciliğini temel çizgilerle yeniden tanımlayan ve bir şeritle zenginleştirilen benzersiz kruvaze takım elbise, Christian Dior’un baş harfleriyle süslenmiş bir yaka iğnesiyle yüceltiliyor. Rafine bir tavrın sembolleri olan kaşmir atkı, ipek kravat ve çift yönlü kullanılabilen kemer, tüm görünümleri tamamlıyor. Büyüleyici detaylara sahip tüm bu tasarımlar, Dior yaratıcılığını ve kusursuz zanaatkarlığı yansıtıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog