MODA - TASARIMCILAR

Prada İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu Milano’da görücüye çıktı

Prada’nın Milano Moda Haftası kapsamında düzenlediği defilede tanıttığı İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Giyim Koleksiyonu’nda tüller, püsküller gibi detayların eğlence kattığı net kesimlere sahip tasarımlar dikkat çekti

Prada İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu Milano’da görücüye çıktı

Prada İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Giyim Defilesi, Milano Moda Haftası kapsamında 21 Eylül günü Milano Fondazione Prada- Deposito'da gerçekleşti.

Kylie Jenner, Rosalia, Hunter Schafer, Scarlett Johansson ve Emma Watson gibi yıldızlarla dolu bir ön sıraya ev sahipliği yapan defilede, Miuccia Prada ve kreatif direktör Raf Simons’ın sunduğu koleksiyon büyük beğeni topladı. İkilinin koleksiyonda net ve sade siluetlere sahip iş kıyafetleri ve takım elbiseler gibi tasarımlara yatırım yaparken, bunlara uçuşan tüller, püsküller gibi unsurlarla hareket ve eğlence kattığı görüldü. Koleksiyonda zarif, şeffaf görünümler ve daraltılmış bel ile koyu gri takım elbiseyle eşleştirilen çeşitli blazerler ve kısa kombinler dikkat çekti. Transparan organze elbiseler, saçaklı kumaşlar, çiçek baskıları ve deri yakalı ciddi iş kıyafeti siluetleri de öne çıkarken, göz alıcı gömlekler ve püsküllü detaylar ise klasik parçalara modern bir dokunuş kattı.

Prada'nın imzası haline gelen slime ise bu defilede de büyülü mekanın tavanından düşerek bir kez daha podyumlara geri döndü.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog