MODA - TASARIMCILAR

Rugby Dünya Kupası’nın taşıyıcı çantası Louis Vuitton’dan

Louis Vuitton, Rugby Dünya Kupası Fransa 2023 için resmi kupa taşıma çanta üreticisi oldu. 2023’te gerçekleştirilecek turnuva sırasında bu yepyeni özel yapım taşıma çantası, ikonik Webb Ellis Kupasını taşıyıp sergileyecek.

Rugby Dünya Kupası’nın taşıyıcı çantası Louis Vuitton’dan

Louis Vuitton, Saint Denis’te bulunan ikonik Stade de France stadyumunda Fransa ve Yeni Zelanda arasında gerçekleştirilen antrenman maçı sırasında, Rugby Dünya Kupası Fransa 2023 taşıma çantasını görücüye çıkardı. Fransa genelinde Eylül ve Ekim 2023’te gerçekleştirilecek turnuva sırasında bu yepyeni özel yapım taşıma çantası, ikonik Webb Ellis Kupasını taşıyıp sergileyecek.

İlk defa 2015 turnuvasında Webb Ellis Kupası için tasarlanan çantadan sonra bu birliktelik, Louis Vuitton’un Rugby Dünya Kupa’sı ile uzun süredir devam eden ilişkisinde yeni bir bölüme işaret ediyor.

Fransa 2023 Rugby Dünya Kupa’sı için tasarlanan yeni taşıma çantası; Louis Vuitton’un Asnières’deki tarihi atölyelerinde deneyimli zanatkaarlar tarafından elde üretildi. Dış kısmının efsanevi Louis Vuitton monogram kanvasla kaplı olan taşıma çantasının iki ön panelini; hem Vuitton’dan referans alan, hem de İngilizce zafer anlamına gelen Victory’nin  baş harfi ‘V’ süslüyor. Çantadaki mavi, beyaz ve kırmızı renkler ise turnuvanın renklerini çağrıştırıyor. Rugby takımındaki oyuncu sayısını temsil eden ve Rugby dünyasında ikonik bir numara olan Roman rakamlarıyla XV veya 15, taşıma çantasının yan taraflarında dikkat çekiyor.

Louis Vuitton Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Michael Burke bu birliktelik hakkındaki düşüncelerini “Bu yeni kupa taşıma çantası ile Louis Vuitton, dünyanın en prestijli kupaları için 160 yıllık olağanüstü sandıklar yaratma geleneğini vurgulayıp rugby ile olan bağlılığını sürdürmekten gurur duyuyor” sözleriyle dile getiriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog