MODA - TASARIMCILAR

Sanatçılar Lady Dior’u yeniden yorumladı

Çoğu kadının arzu nesnelerinden biri olan ikonik Lady Dior çanta, dünyanın farklı yerlerinden 10 sanatçı tarafından yeniden yorumlandı. Dior Lady Art projesinin bu altıncı edisyonunda, Mösyö Dior’un mutlaka üzerinde taşıdığı uğurları anımsatan nazik ‘Dior’ charm’ları da kullanıldı

Sanatçılar Lady Dior’u yeniden yorumladı

Olağanüstü hikayesiyle bir sembol haline gelen ve efsaneye dönüşen Lady Dior, dünya çapındaki sanatçılar tarafından yeniden yorumlandı. Çoğu kadının arzu nesnelerinden biri olan bu ikonik çanta, bu cesur yorumlamalar aracılığıyla benzersiz bir sanat eserine dönüştü.

Dior Lady Art projesinin bu altıncı edisyonunda yer alan sanatçılar, kültürel çeşitliliği Dubai’den Şanghay’a, Tokyo’dan Dublin’e taşıyor. Bu ikonik çantayı bu yıl kendi yorumlarıyla dönüştüren 10 sanatçı, eşsizliğe ulaşmak için her bir detayı büyük bir titizlikle ele aldı. Son dokunuş olarak her çantada yer alan ve batıl inançlarıyla bilinen Mösyö Dior’un mutlaka üzerinde taşıdığı uğurları anımsatan nazik ‘Dior’ charm’ları, sanatçıların kendi usulleriyle çalışıldı. Tasarımlar, hayal gücü ve olağanüstü işçilik prizmasında Dior ile dünya kültürleri arasında bir köprü kuruyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog