MODA - TASARIMCILAR

TAG Heuer’den Bella Hadid hamlesi

İsviçreli saat markası TAG Heuer, Bella Hadid’i marka elçisi yaptı. Hadid, geçtiğimiz hafta için Bulgari ile yaptığı anlaşmayla gündeme gelmişti.

profil
BT Ekip
14.02.2017
TAG Heuer’den Bella Hadid hamlesi

20 yaşındaki top model Bella Hadid, New York Moda Haftası’nda neredeyse her gün bir defilede yer alıyor. Modellik kariyerini podyumlardan reklam sektörüne taşıyan Hadid, Bulgari’den sonra TAG Heuer markasının da marka elçisi olduğunu açıkladı. Markanın Hadid'ten önceki elçilerinin arasında Tom Brady, Cara Delevingne, Chris Hemsworth ve David Guetta gibi isimler de var. 

Dünyaca ünlü İsviçre saatleriyle bilinen TAG Heuer, yaptığı açıklamada Hadid’in temsil ettiği Milenyum kuşağı gençleri saat kültürüyle tanıştırmayı hedeflediklerini belirtti. Ortalama 900 dolar değerinde saatler üreten markanın temsilcisi Biver, Hublot gibi diğer saat markalarına kıyasla fiyatlarının daha erişilebilir olduğunu söyledi. Yetkililer, özellikle medya stratejilerini geliştirme yolunda Bella Hadid ile çalışmanın markaya bilinirlik kazandıracağını söyledi.

Bella Hadid'in yoğun temposu

Dün gerçekleşen Oscar de la Renta podyumunda iner inmez TAG Heuer için bir basın toplantısı düzenleyen Bella Hadid, “Daha 5 dakika önce yüzümde mavi makyaj vardı” diyerek içinde bulunduğu yoğun tempoya dikkat çekti. Hadid, 4 gün önce başlayan New York Moda Haftası süresince Alexander Wang, Carolina Herrera, Prabal Gurung ve Oscar de la Renta defilelerinde yer aldı. Ayrıca hafta sonu Los Angeles’ta düzenlenen Gigi x Tommy defilesinin podyumunda da kız kardeşi Gigi Hadid’e destek olmayı da ihmal etmedi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog