MODA - TRENDLER

Trend alarmı: Çiçekli takımlar

Sezonun trendlerinden olan çiçek desenli ceket-pantolon takımları adeta maskülen ve feminen çizgileri bir araya getirerek yeni bir akım başlattı.

Trend alarmı: Çiçekli takımlar
Trend alarmı: Çiçekli takımlar
Ceket ve pantolonları koyu tonlarda ve tamamen maskülen çizgilerde görmeye alışıktık. Şimdi ise tasarımcılar oldukça feminen ve romantik bir desen olan rengarenk, iri çiçekli kumaşlardan ürettikleri ceket-pantolonları ile hem maskülen ve cool sevenler hem feminen ve romantik çizgileri sevenler için yeni bir tat sunuyor.

Maskülen çizginin bozulmaması adına tasarımcılar ve markalar dökümlü, salaş kumaşlardan ve geniş paçalardan bu takımları üretiyorlar.

NASIL KOMBİNLENİR?

Bu tip takımları özellikle içlerine düz ve yuvarlak yaka tişörtlerle giymenizi tavsiye ediyoruz. Çiçek desenleri oldukça baskın olduğu için diğer tamamlayıcı giyim ve aksesuar eşyalarınızı daha sade ve kendini fazla belli etmeyen tonlardan seçmenizde yarar var. Siyah, beyaz, nude, kahve ve taba tonları ya da canlı renklerin pudra tonları ideal seçimler olacaktır.

Makyajda da yine aynı doğallığı korumakta fayda var. İddialı rujlardan, açık ve kabarık saçlardan, koyu göz makyajlarından uzak durarak yalnızca çiçekli takımı öne çıkarabilirsiniz.  


Önceki ve Sonraki
Haberler