MODA - TRENDLER

Trend: Saç ve makyaj ile 90'lara dönüyoruz

Her şeyin bir döngü içinde olduğunu söyleyen asırlık atasözü, özellikle söz konusu moda ve güzellik dünyası olduğunda geçerliliğini hiç kaybetmiyor. Parlak göz farlarının yeniden yükselişi, dudakları daha koyu dudak kalemi ile çerçeveleme gibi trendler ile 90’lara dönüşü bir süredir görüyorduk ancak saç modelleri ile durum kesinlik kazandı. 30 yıllık bu trendi güncel bir şekilde stilinize göre nasıl uygulayabilirsiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.

profil
Irmak Peltekoğlu
05.05.2021
Trend: Saç ve makyaj ile 90'lara dönüyoruz

90’ların tipik stilini evde yapmak için saçınızı açık bırakıp önlerini bu minik örgü ile süsleyebilir, örgülerinizi renklendirebiliriz ya da kalın iki örgü kullanarak tam anlamıyla nostaljik bir görünüm sağlayabilirsiniz.


Dua Lipa gibi özellikle ortadan ayrılmış daha kalın bir görünümü tercih edebilirsiniz. Tam anlamıyla nostaljik bir görünüm elde etmek için siz de perçemlerinizi önden ayırıp saçınızı topuz yapabilirsiniz. 


Yaz için yeni bir saç rengi arıyorsanız ancak henüz tüm saçınızı boyamaya hazır değilseniz, öndeki tutamlarınızı boyayarak iki trendi birden yakalayabilirsiniz! Mavi, kırmızı, turuncu gibi iddialı renklere hazır olun...

Bonus: Kurtarıcı saç modeli örgü yeniden sokakta


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog