MODA - TRENDLER

Yazın trend rengi neon yeşili

2021 yazında dolaplardaki bej, siyah ve beyaz gibi nötr renkler neon yeşili ile enerji kazanırken baştan aşağı neon kombinler de dikkat çekiyor. Irmak Peltekoğlu neon trendini mercek altına aldı.

profil
Irmak Peltekoğlu
28.05.2021
Yazın trend rengi neon yeşili

Pantone her ne kadar yılın renklerini soluk sarı ve gri tonları olarak belirlemiş olsa da görünüşe bakılırsa sıcak aylarda bu renkler rakipsiz değil. İlkbahar / Yaz 2021 koleksiyonlarında ve sonrasında sosyal medyada da sıkça gördüğümüz neon yeşili, bu yaz dolaplarımızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Neon yeşil renkli topuklu ayakkabılar, zümrüt yeşili çantalar ve nötr renkli kombinlere renk katmak için bu sezonun vazgeçilmezi bol kesim yeşil renkli gömleklerle her zamankinden daha renkli bir yaz bizi bekliyor. 


Bir kombinin en göze çarpan noktası olan çantanızı neon yeşili renkte tercih ederek hem stilinize canlılık katabilir hem de sezonun en gözde trendlerinden birini yakalayabilirsiniz. Güneş gözlükleri ile görünümünüze küçük ama çarpıcı bir renk patlaması ekleyebilirsiniz. 2021’in en gözde renk trendini yeşil güneş gözlüğü ile stilinize dahil edebilirsiniz.


Çantalara benzer şekilde ayakkabı tercihlerinizle de kıyafetinizin önüne geçmeden görünümünüze renk katabilirsiniz. Jean pantolon, beyaz geniş kesimli bir gömlek ve çarpıcı yeşil ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Daha dikkat çekici bir görünüm için zıt renkleri birlikte kullanabilirsiniz. 

Bonus: 2021 yazı küpe trendleri


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog