MODA - ÜNLÜLER

Balenciaga’nın Crush çantasını, başını Nicole Kidman’ın çektiği yıldızlar tanıtıyor

Fransız moda evi Balenciaga gözde iki aksesuarı Crush ve Hourglass çantalara özel bir kampanya yayınladı. Kampanyada dünyaca ünlü oyuncu Nicole Kidman’ın yanı sıra Adut Akech, Mona Tougaard ve Yang Chaoyue gibi isimler yer aldı

profil
BT Ekip
20.06.2024
Balenciaga’nın Crush çantasını, başını Nicole Kidman’ın çektiği yıldızlar tanıtıyor

Balenciaga’nın son kampanyası ikonik çantalarından ikisini sergiliyor: Crush ve Hourglass. Mario Sorrenti tarafından çekilen kampanyada; Nicole Kidman, Adut Akech, Mona Tougaard ve Yang Chaoyue gibi yıldızlar yer alıyor.

Crush çanta, benzersiz kavisli ve sivri kenarlarıyla vurgulanan kapitone yumuşak deri tasarımıyla öne çıkıyor. Markanın moda elçisi olan Nicole Kidman, Crush çantaya rahat ama şık bir hava katıyor ve onu jean üstle eşleştiriyor. Bu kampanya, Kidman’ın bu yılın başlarında Balenciaga’nın Rodeo reklamında yer almasından sonra geldi.

Çarpıcı varlığıyla tanınan model Adut Akech ise kampanyada, lüks dokuya sahip Crush çantayı şık, tek renkli bir kıyafetle taşıyor.

Balenciaga’nın Bask siluetinden ilham alan Hourglass çanta, sofistike ve cesur bir ifade yayıyor. Mona Tougaard kampanyada Hourglass çantayı zarif bir duruşla sergiliyor.

Büyüleyici siyah beyaz portresinde Yang Chaoyue ise modern zarafeti temsil ediyor. Dar kıyafeti, Hourglass çantanın şık hatlarını tamamlıyor ve yapılandırılmış formunu vurguluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler