MODA - ÜNLÜLER

Bridgerton’ın Penelope’si Nicola Coughlan, SKIMS’in yeni kampanyası için poz verdi

‘Bridgerton’ın üçüncü sezonu Netflix listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ederken, dizinin yıldızlarından Nicola Coughlan sezonun elması olmaya devam ediyor ve ışıltısını SKIMS’in son kampanyasında da sergiliyor. Coughlan, Rönesans tablolarını anımsatan kampanya fotoğraflarında markanın rahat elbiseleriyle görülüyor

profil
BT Ekip
25.06.2024
Bridgerton’ın Penelope’si Nicola Coughlan, SKIMS’in yeni kampanyası için poz verdi

Çok sevilen ‘Bridgerton’ dizisinin üçüncü sezonunun yıldızı Nicola Coughlan, SKIMS’in Soft Lounge koleksiyonu için ikonik moda fotoğrafçısı Elizaveta Porodina’nın objektifine poz verdi. Coughlan’ı SKIMS’in vücudu saran bir dizi modeliyle yansıtan kampanyada; Soft Lounge Tank elbise, Tube Elbise ve Uzun Slip Elbise gibi siluetler sergileniyor.

Coughlan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “SKIMS’in son kampanyasında yer almaktan büyük onur duyuyorum. Başından beri SKIMS hayranıyım. İlk günden beri sette dinlenirken ürünlerini giydiğim bir markaydı. Herkesin harika görünmesini ve hissetmesini sağlayan bir marka olmasını seviyorum. Soft Lounge stilleri inanılmaz derecede hoş, rahat, çok yumuşak ve çok güzel. Bunları evde de, sette de rahatlıkla giyebilirim çünkü SKIMS’le kendimi her zaman inanılmaz hissediyorum.”

Bu heyecanı paylaşan SKIMS kurucusu Kim Kardashian ise şunları ekledi: “Herkes başından beri Nicola ve Bridgerton’ın büyük bir hayranı olduğumu biliyor, bu yüzden onun Soft Lounge kampanyamızda yer alması tam bir döngü anıdır! Nicola ekranda ve ötesinde büyük bir ilham kaynağı ve gerçekten de inkar edilemez güzelliği ve enerjisiyle kampanyaya hayat verdi.”

Önceki ve Sonraki
Haberler