MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton, UNICEF’e destek amacıyla Millie Bobby Brown ile ‘Silver Lockit’ koleksiyonu hazırladı

Louis Vuitton, UNICEF ile ortaklığının bir parçası olarak, aynı zamanda UNICEF İyi Niyet Elçisi olan, marka elçisi Millie Bobby Brown ile iş birliği içinde oluşturulan yeni ‘Silver Lockit’ 2024 koleksiyonunu tanıttı

profil
BT Ekip
05.06.2024
Louis Vuitton, UNICEF’e destek amacıyla Millie Bobby Brown ile ‘Silver Lockit’ koleksiyonu hazırladı

Oyuncu Millie Bobby Brown, Louis Vuitton’un yardıma ihtiyacı olan çocuklara destek verme misyonu kapsamında UNICEF’e olan bağlılığını bir kez daha göstermek için moda evinin bu yılki ‘Silver Lockit’ koleksiyonun yüzü oldu.

Daha önceki edisyonlarda olduğu gibi, bu koleksiyondaki parçalarda da ‘LEARN’ kelimesiyle işlenmiş minyatür bir kilit yer alıyor. ‘LEARN’ terimi Millie için büyük bir anlam taşıyor çünkü bu terim, çocukların hakları ve refahı konusunda farkındalık yaratmaya yönelik eylemlerine ışık tutuyor ve her zaman çocukların büyüyebileceği, öğrenebileceği, korunabileceği ve gelişebileceği daha iyi bir dünyayı savunuyor.

Millie Bobby Brown bu yeni iş birliğine ilişkin duygularını, “Bu projenin bir parçası olmaktan ve bu yeni ‘Silver Lockit’ koleksiyonunun tasarımına katkıda bulunmaktan ve aynı zamanda benim için son derece değerli olan bir kuruluşu desteklemekten büyük gurur duyuyorum. Dileğim tüm çocukların eğitime erişiminin sağlanmasıdır” sözleriyle ifade ediyor.

Louis Vuitton, her yıl yeni edisyonlar sunan ‘Silver Lockit’ koleksiyonunun satışları aracılığıyla 2016 yılından bu yana UNICEF için 22 milyon dolardan fazla bağış topladı. Satın alınan her Silver Lockit bileklik için UNICEF'e 100 dolar, satın alınan her Silver Lockit küpe ve yeni kolye ucu için ise 200 dolar bağışlanıyor.

Yeni koleksiyon, 30 Mayıs 2024 tarihinden itibaren dünya çapındaki mağazalarda satışa sunuldu. 

Önceki ve Sonraki
Haberler