MODA - ÜNLÜLER

Swarovski’nin deniz altından ilham alan 2024 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu top modeller tanıtıyor

Mücevher markası Swarovski’nin 2024 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için hazırladığı Venüs kampanyasında Irina Shayk, Karlie Kloss, Imaan Hammam gibi dünyaca ünlü top modeller yer alıyor. Ünlü modeller, kampanya görsellerinde denizin altından alınan ilhamla hazırlanan koleksiyonu, denizkızı görünümüyle tanıtıyor

profil
BT Ekip
05.04.2024
Swarovski’nin deniz altından ilham alan 2024 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu top modeller tanıtıyor

Swarovski, Venüs'ün cazibesini yansıtan ve bu yıl da devam eden denizkızı trendini benimseyen 2024 İlkbahar-Yaz kampanyasıyla efsaneliğe derinlemesine bir dalış yapıyor. Süper modeller Irina Shayk, Karlie Kloss, Fei Fei Sun, Imaan Hammam ve Abby Champion bu su altı fantezisini kampanya fotoğraflarıyla hayata geçiriyor.

Ünlü fotoğrafçı Steven Meisel'in görüntülediği, Giovanna Engelbert'in kreatif direktörlüğündeki kampanya, Swarovski'nin büyüleyici su altı evreninden ilham alan son koleksiyonunu sergiliyor.

Engelbert, ünlü mücevher markası için zamansız Venüs arketipini yeniden tasarlıyor ve ona modern zarafet, güç, ve yaratıcılık değerleriyle uyumlu çağdaş bir dokunuş katıyor. Kampanyada yer alan modeller de bu idealleri temsil ediyor.

Deniz altından ilham alan kampanyayla tanıtılan Swarovski koleksiyonunda deniz kabukları ve deniz yıldızı gibi deniz motifleriyle süslenmiş zarif kristal ve inci takılar yer alıyor. Pembeler, maviler ve gümüşlerden oluşan zengin renk paleti, okyanusun dingin güzelliğini çağrıştırıyor.

Stilist Karl Templer, su estetiğini tamamlayan seçimlerle tematik tutarlılığı güçlendirirken, kuaför Guido Palau ve makyaj sanatçısı Pat McGrath, ıslak görünümlü saç modelleri ve nemli makyajla deniz kızı illüzyonuna katkıda bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog