YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

‘Baby on the Fest by Buse Terim’, aileleri keyifli bir hafta sonu geçirmeye Maksimum Uniq Açıkhava’ya davet ediyor

Bu yıl altıncı kez 11 – 12 Mayıs tarihlerinde iGA İstanbul Airport sponsorluğunda düzenlenecek olan Baby on the Fest by Buse Terim, ebeveynlere ve çocuklara eğlenceli, keyifli ve alışverişle dolu bir hafta sonu geçirme fırsatı sunuyor. Maximum Uniq Açıkhava’da 11.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek mini alışveriş festivaline girişler ücretsiz

profil
BT Ekip
09.05.2024
‘Baby on the Fest by Buse Terim’, aileleri keyifli bir hafta sonu geçirmeye Maksimum Uniq Açıkhava’ya davet ediyor

Buse Terim’in kadın girişimcilerle birlikte hazırladığı, iGA İstanbul Airport’un ana sponsorluğundaki Baby on the Fest by Buse Terim, bu yıl 11–12 Mayıs tarihlerinde Maximum Uniq Açıkahava’da minikler ve aileleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Girişin ücretsiz olduğu mini alışveriş festivalinde, aileler açık havada alışveriş keyfi yaşarken, minikler de kendilerine özel düzenlenen atölyeler ve aktivitelerle eğlenceli ve eğitici vakit geçiriyor.

Festivalin kurucusu Buse Terim, “Altıncı kez düzenlediğimiz festivalin heyecanını yaşıyoruz. Girişimci kadınların ürün ve markalarını bu festival çatısı altında buluşturmak hep önceliğim oldu. Baby on the Fest’in kısa zamanda takip edilen ve beklenen bir etkinlik olması beni çok mutlu ediyor” dedi.

Çocukların ve annelerin severek takip ettiği GYMY Kids önderliğinde ana sahnede yer alacak spor atölyeleri, Nuppu ile gün boyu sürecek, çocukların bilişsel ve oyun yolu ile motor becerilerini geliştirebilecekleri yaratıcı atölyeler, JR Archeologist ile alan kazı çalışması, Studio Canlı ile yine çocuklara yönelik yoga atölyeleri, müzik ve daha birçok sürpriz hem anne adaylarını, hem de anne ve çocuklarını bekliyor.

Baby on the Fest by Buse Terim’de bu yıl sınırsız alışverişe katılanlar arasında Buse Terim’in kurucusu olduğu markası BT Shop’un yanı sıra Deux Lapins, Tırtıl Kids, Hupalupa, Little Yucca, Happy Folks, Paperwork Istanbul, Le Petit Mico, Höpfrog, Comotomo gibi pek çok marka yer alıyor.  

Koleksiyonlarına özel indirimler sunan olan girişimci annelerin alışveriş stantlarında ziyaretçileri bekleyen sürprizlerin yanı sıra; Pandami konseri ve festivale destek veren iGA İstanbul Airport, Skechers, B-good Care, Zwilling, Bella Maison, Züber ve Childgen stantlarında da keyifli etkinlik ve sürpriz hediyeler konuklarla olacak.

 

 

Baby on the Fest by Buse Terim

11 - 12 Mayıs @ Maksimum Uniq Açıkhava

11.00 – 19.00

Giriş: Ücretsiz

Adres: Uniq Istanbul, Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34485 Sarıyer

Önceki ve Sonraki
Haberler