YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Çocukların favori kahramanı Maşa ile Koca Ayı, artık Baby on the Go patiklerinde!

Çocukların favori kahramanı Maşa ile Koca Ayı, artık Baby on the Go patiklerinde!

Miniklerin adımlarına rahatlığı ve şıklığıyla eşlik eden Baby on the Go patiklerini şimdi; hem çocukların, hem de ailelerin en sevdiği ve ilgiyle izlediği çizgi film karakterlerinden biri olan, aynı zamanda Türkiye’de yüksek marka bilinirliğine sahip ‘Maşa ile Koca Ayı’nın sevilen karakterleri süslüyor!

Rus senarist Oleg Kuzovkov tarafından 2009'da yaratılan ve daha sonra 36 dile çevrilip 100'den fazla ülkede yayınlanan ‘Maşa ile Koca Ayı’nın tüm bölümlerinin toplam izleme sayısı 42 milyarı geçmiş durumda. Gerek YouTube Türkçe kanalında 6 milyona yaklaşan abone sayısı, gerek Cartoon Network Cartoonito kuşağı ve Boomerang’daki yayınıyla geniş kitlere ulaşan ‘Maşa ile Koca Ayı’ ülkemizde de ilgiyle takip ediliyor. Hikayesi bir Rus halk masalına dayanan çizgi film, Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları anlatıyor ve şimdi de miniklere her adımlarında eşlik etmeye hazırlanıyor.

Eğitici ve öğretici olduğu kadar eğlenceli unsurları ile de çocukların sevgilisi Maşa ile Koca Ayı’nın dünyası ile tasarlanan ve miniklerin kalbini çalacak olan Baby on the Go patikleri; capcanlı renkleri, hava alan, terletmeyen yazlık kumaşları ile minik ayakların konforlu adımlar atmasına yardımcı olur. Ayak bileklerindeki esneme detayı ile kolayca giydirilip çıkarılabilen patikler; yumuşak ve esnek yapılarıyla minik ayakların rahat gelişimi için gereken alanı sağlar.

Kullanılan materyaller bebeklerin ayaklarının hava almasını sağlarken aynı zamanda yıkanabilir özelliktedir. Baby on the Go patiklerinin kumaşlarının boyanmasında azo boya kullanılmaz. Patikler, azo ve phytalate testinden geçirilir ve laminasyonunda nefes aldıran ham bez kullanılır.

Önceki ve Sonraki
Haberler