YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Tatil çantamda neler var?

Bayram tatiline birkaç gün kala sizlerle bana sıkça sorduğunuz çocuklu tatil çantamın olmazsa olmazlarını paylaşmak istedim. İki çocukla mutlaka yanıma aldığım ve memnun kaldığım ürünleri bu yazıda keşfedebilirsiniz. Ürünlere, fotoğraflarına tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

profil
Buse Terim
12.06.2018
Tatil çantamda neler var?

Vücut ve saç şampuanı olarak kullanabileceğiniz bu ürün iki görevi aynı anda görüyor. Böylelikle tatil için büyük bir kolaylık sağlıyor. İsterseniz bu şampuanı seyahat boyu bir kavanozla da taşıyabilirsiniz.  Bu şampuanın en sevdiğim özelliği Paraben, Sülfat, Palmiye Yağı, Sentetik kokular ve renkler içermemesi.

Tatil çantamda neler var?

Yazla birlikte yeni sezon patiklerine geçmenin tam zamanı. Sezondan en favorilerimden biri kendi markam olan Baby on The Go'nun Daisy modeli. Yaza özel olmasının nedeni ise terletmeyen yazlık kumaştan olması ve tabii ki eğlenceli desenleri. Özellikle Nil için hep yanımda taşıyorum. Yer kaplamıyor ve o da giymeyi çok seviyor.

Tatil çantamda neler var?

Sıcak havayla birlikte artan pişik sorunu için mutlaka tatilde de yanıma bir pişik kremi alıyorum. İçeriğinin doğal olmasına özellikle dikkat ediyorum. Bu kremi her iki kızıma da kullandığım için iki ayrı krem almama gerek kalmıyor.

Tatil çantamda neler var?

Yağsız formülüyle gönlümü çalan bu losyonu bebeğinize masaj yaparak uygularsanız, bebeğinizin kolayca uykuya geçmesine de yardımcı olursunuz. Hindistancevizli kokusuyla itiraf etmek gerekirse ara ara ben bile kullanıyorum. :)

Tatil çantamda neler var?

Güneş kremi tatil çantasının en önemli parçası. Ben doğal içerikli, paraben ve yapay kokular içermeyen güneş kremlerini tercih ediyorum. 2011 yılında Amerika’nın en doğal içerikli güneş koruyucusu seçilen TruKid, bu yaz benim elimden düşmeyecek.

Bebek ve çocuklar için ayrı ürünler bulunan markada TruBaby serisini 0-6 ay arası bebekler doktorlarına danışarak güvenle kullanabilirler. Mavi kapaklı olanları ise suya dayanıklı formüllüleri ile dikkat çekiyor. 

Tatil çantamda neler var?

İster güneşte puseti örtmek için, ister deniz ya da havuzdan sonra kurulanmak için çantanın en kullanışlı parçalarından biri benim için. Sadece tatil ve yaz mevsiminde değil kışın da en favori ürünlerimden biri.

Tatil çantamda neler var?

Tatile gittiğiniz yerde evinizdeki aynı ortam ve şartları bulmanız, yaratabilmeniz neredeyse imkansız. Özellikle uyku söz konusu olduğunda bebeklerin rutinindeki en ufak bir değişiklik tüm alışkanlıklarını bozabiliyor. Odanın ışığı da bunlara dahil. Taşınabilir uyku perdesiyle tatilde nereye giderseniz gidin, karanlık bir uyku ortamı sağlayabilirsiniz. Gittiğimiz her yere taşıyoruz ve gerçekten oda tam istediğim gibi kapkaranlık oluyor.

Tatil çantamda neler var?

İzipizi çocuk ve bebek gözlükleri çantamın içinde olan bir diğer vazgeçilmezlerim. Özellikle renk seçenekleriyle çocuklar için yapılmış bence en trend ve sağlıklı güneş gözlükleri...

Tatil çantamda neler var?

Bebek sepeti, anne-baba yanı yatağı, ana kucağı ve oyun halısı olarak da kullanılabildiğimiz için tek ürünle birden fazla ürünün sunduğu özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Katlanarak hafif bir sırt çantasına dönüştüğü için de gittiğimiz her yere çok rahatlıkla taşıyabiliyoruz.

Tatil çantamda neler var?

HAPE’nin zararlı kimyasal boya içermeyen ürünleri çocukların yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak, keşfetmelerini desteklemek için tasarlanmış. Birbirinden farklı setlerle onlarla tatilde keyifli oyunlar yaratabilirsiniz.

Tatil çantamda neler var?

Ve tabii ki tatilin yıldızı çantamız MUCA çanta o kadar kullanışlı ve fonksiyonel ki içerisine tüm ihtiyaçlarımızı doldurup her yere taşıyorum. Üzerindeki küçük hayvan çıkartmalarına çocuklar bayılıyor! 

 
Tatil çantamda neler var?
Önceki ve Sonraki
Haberler