YAŞAM - KEŞİF

Birbirinden farklı tasarımlarla kahve keyfi

Hafif bir müzik, etrafınızda ruhunuzu okşayan yemyeşil bitkiler ve mis gibi kahve kokusu… Hala keşfetmediyseniz çok şey kaçırdığınız Balkon Sefası; bitkilerle kahvenin iç içe geçtiği, samimi bir mekan.

Birbirinden farklı tasarımlarla kahve keyfi
Nilşah Ağaoğlu’nun peyzaj mimariyi kahveyle birleştirmesi sonucu ortaya çıkan bu sevimli mekan, gözünüzün aradığı yeşili şehir hayatında sizinle buluşturuyor.

İçinizi açaçak dekorasyonunda her bir detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmış. Modunuzu hep yüksek tutacak, ilham verici sözlerden dekoratif objelere, minik bir açık mutfaktan ferah bir bahçeye, hem biraz kafa dinlemek hem de keyifli bir sohbetin tadını çıkarmak için aranılan her özelliğe sahip bir mekan. Aynı zamanda içeride birçok marka ve tasarımcının da birbirinden güzel ürünleri yer alıyor.

Nihi kupa, şal ve defterleri, Lagari Glass cam atölyesinin cam tasarım ürünleri, Mucs’un ahşap sunum tahtaları, H6 tasarımları, Esrall Design’ın harf yastıkları ve PawByNes’in tasarımları. Kahvenizi içtikten sonra kafenin içinde minik bir tur atarak tüm bu tasarım ürünlere göz gezdirme şansınız oluyor. Tüm bu ürünler içinde benim favorim, Balkon Design’ın kendi tasarımları olan birbirinden farklı bitki ve objeler oluyor.

Balkon Sefası’nda her şey tazecik, gözünüzün önünde hazırlanıyor, ev yapımı ürünlerden oluşan kahvaltısı mutlaka denenmesi gerekenler arasında. Bitter çikolatalı cookiesi ve havuçlu keki de içeceğinizin yanında tercih edebileceğiniz özel tatlardan. Son derece özenli, ahşap altlıklarla gelen sunumlarıyla kahve ve çayı keyfe dönüştüren Balkon Sefası’nda mutlaka denemeniz gerekenlerden biri ise Basiltur’un leziz çayları. Vişne, kivi ve bademin şaşırtıcı uyumuyla tatlandırılan Magic Nights, kolay içimli ve çok lezzetli bir siyah çay. Egzotik aromaları sevenler için ise, karanfil, kakule, tarçın ve zencefilden oluşan Masala Chai denenmesi gerekenler arasında.

Güzel bir kahvaltı sonrası, kahve keyfi için Balkon Sefası’na uğramayı, uğramışken de farklı tasarımlarına bir göz atmanızı mutlaka öneriyorum.

Önceki ve Sonraki
Haberler