YAŞAM - TEKNOLOJİ

Apple, sarı renkteki iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ı tanıttı

İnanılmaz pil ömrü, profesyonel seviyede fotoğraf ve videolar için güçlü bir çift kamera sistemi ve uydu üzerinden Acil SOS ve Trafik Kazası Algılama gibi çığır açıcı güvenlik özellikleri sunan iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, etkileyici güzellikteki sarı renk seçeneğiyle tüketiciyle buluşuyor

Apple, sarı renkteki iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ı tanıttı

Apple bugün, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ın yeni sarı renk seçeneğiyle seriye bu ilkbaharda daha da fazla rengin eklendiğini duyurdu. Uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanıp geliştirilen iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, dayanıklı Ceramic Shield ön yüzeye, daha iyi bir performans sürekliliği ve daha kolay onarımlar için güncellenmiş iç tasarıma ve şimdiye kadarki en uzun pil ömrüne sahip.

Her iki model de büyüleyici fotoğraf ve videolar için çift kamera sistemi, güçlü A15 Bionic çip ve uydu üzerinden Acil SOS ve Trafik Kazası Algılama gibi yenilikçi güvenlik özelliklerini içeriyor. Yeni sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için 10 Mart Cuma gününden itibaren ön sipariş verilebilecek ve bu modeller 14 Mart Salı gününden itibaren satışa sunulacak.

“İnsanlar iPhone’u seviyor ve her gün her şeyde iPhone’a güveniyor. Şimdi yeni sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus ile seriye heyecan verici bir model daha ekleniyor” diyen Apple’ın Global ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers, sözlerine şöyle devam ediyor: “Olağanüstü pil ömrü, hafif tasarım, profesyonel seviyede kamera ve video özellikleri, uydu üzerinden Acil SOS gibi çığır açan güvenlik özellkleri ve iOS 16’nın sunduğu her şey iPhone 14’ü yeni bir iPhone almak isteyenler için muhteşem bir seçenek haline getiriyor.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi