YAŞAM - TEKNOLOJİ

Instagram'da canlı yayın dönemi

Instagram’ın son özelliği instastory fazlasıyla ilgi görüp bir çoğumuzun vazgeçilmezi haline geldi. Şimdi ise Instagram iki yeni özelliği ile karşımızda.

profil
BT Ekip
22.11.2016
Instagram'da canlı yayın dönemi

Instagram’ın Snapchat ile olan rekabeti her geçen gün hız kazanıyor. Fotoğraf paylaşım uygulaması bu kez 2 yeni güncellemeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Bunlardan ilki arkadaşlarınıza mesaj yoluyla istediğiniz zaman silinebilen fotoğraflar veya videolar yollayabileceksiniz. Eğer görüntüyü yolladığınız kişi ekran görüntüsü alır ise fotoğraf sahibine bilgi gidecek. Eğer video veya fotoğraf tekrar izlenirse yine kullanıcıya bildirim gelecek. Bu özelliği Instagramını güncelleyen herkes bugünden itibaren kullanabilir.

Bir diğer özellik ise, instastories üzerinden kullanıcılar canlı yayın yapabilecek. Canlı yayınları izleyebilmek için o kişiyi takip etmenize gerek yok, keşfet sekmesinde takip etmediğiniz kişilerin de canlı yayınlarını izleyebileceksiniz. Canlı yayınınız bittiğinde hikayeniz kaybolacak. Canlı yayın özelliği ise önümüzdeki haftalarda başlayacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog