YAŞAM - TEKNOLOJİ

Ne dinlediğini anında Instagram'da paylaş

Spotify’ın Instagram ve Facebook ile olan yeni entegrasyonu sayesinde, günün herhangi bir anında ne dinlediğinizi kolaylıkla takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

profil
BT Ekip
03.05.2018
Ne dinlediğini anında Instagram'da paylaş

Artık ekran görüntülerini paylaşmak yerine, Instagram’ın “Hikayeler” özelliğinden faydalanarak, Spotify’da her ne dinliyorsanız kolayca Instagram Hikayenizde paylaşabilir ya da Instagram Direct ile doğrudan mesaj atarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Nasıl çalışıyor?

Spotify’da şarkı dinlerken, “paylaş” menüsünde Instagram Hikayeler kısmına tıklamanız yeterli. Uygulama o anda Spotify’daki her sanatçı, çalma listesi, albüm ve şarkı için özel tasarım etiketleri karşınıza çıkaracak. Arkadaşlarınızla paylaşmadan önce, Instagram’ın düzenleme araçlarından faydalanarak eğlenceli etiketler ya da fotoğraf altı yazılar ile paylaşımınızı daha da güzelleştirmeniz mümkün. 

Arkadaşlarınız Hikayenize baktıklarında, o şarkıyı Spotify’da dinlemek ya da o anda platforma üye olmak için ekranın sol köşesinde “Spotify’da Dinle” ibaresini görecekler. Bu yeni özellik, arkadaşlarınızın bir bakışta sizin ne dinlediğinizi takip etmeleri ve sizin de aynı şekilde arkadaşlarınızın ne dinlediğini görmeniz için müzik keşfinde yepyeni bir deneyim sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog