YAŞAM - TEKNOLOJİ

Para harcadığınıza değecek, yatırım niteliğinde dört ürün!

Bazı ürünler vardır ki fiyatlarından çok işlevleri, hayatımızı kolaylaştırmalarıyla ön plana çıkarlar. Adeta geleceğe yatırım niteliği taşıyan bu ürünler, verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eder. İşte verdiğiniz her kuruşa değecek, hayatınızı kolaylaştıracak ve farkını ortaya koyacak o ürünlerden dördü

Para harcadığınıza değecek, yatırım niteliğinde dört ürün!

Mutfakta zaman geçirmeyi seviyorsanız, kullandığınız malzemelerin ya da yaptığınız yemeklerin uzun süre taze kalmasını istiyorsanız, yapacağınız en güzel yatırımlardan biri de Zwilling Fresh& Save vakum teknolojisi olacaktır! Gıda tasarrufu ve taze saklama için ideal olan Zwilling Fresh& Save vakumlu saklama serisiyle tanışmak için, dört farklı içerik seçeneğiyle satışa sunulan başlangıç setlerinden birini seçebilirsiniz. Fresh& Save’in taşınabilir ve şarj edilebilir vakum makinası sayesinde yiyecekler daha uzun süre taze kalıyor. Vakum kaplarının üzerindeki QR kodu sayesinde vakumlayıp sakladığınız gıdaları telefonunuza yükleyeceğiniz Zwilling Culinary World uygulamasına kaydedebiliyor, bu sayede kolay gıda raf ömrü takibi yapabiliyorsunuz.


Hayatınızda yatırım yapmanız gereken ilk şeylerden biri de kuşkusuz cildinizdir. Cildinize iyi bakmak, geleceğinize yapacağınız en büyük yatırımdır. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun patentli Anti-Shock System™ ile dünyanın ilk FDA onaylı, anında yüz germe etkisi sağlayan en güçlü ve en güvenli mikro akım cihazı BEAR, yaşlanmanın tüm belirtileri ile savaşıyor. BEAR ™, yaşlanma karşıtı mikro akım teknolojisi ve T-Sonic ™ masajını bir araya getirerek yüz ve boyundaki 65’den fazla kası çalıştırıp sıkılaştırıyor. Evde profesyonel bakım sağlayan BEAR ™, tüm yüz için sadece üç dakikada yüz şeklini, sarkmaları ve ince çizgilerle kırışıklıkları iyileştirmeye yardımcı oluyor. Böylelikle, güzellik merkezinde yaptırabileceğiniz bir cilt bakımının tadını evinizin rahatlığında çıkarmanızı sağlıyor. Bağ dokusunu daha güçlü ve esnek hale getirmekten sorumlu kolajen ve elastin üretimini artıran mikro akım teknolojisi sayesinde BEAR ™ düzenli kullanımda yüzdeki sarkmaları toparlıyor ve cildi sıkılaştırıyor. Altı hafta boyunca, haftada dört-beş gün düzenli olarak kullanınca ciltte fark edilir etkiler yaratıyor. İncelemek ve satın almak isterseniz, http://foreo.se/f4r2 adresini ziyaret edebilirsiniz.


Hayatınızla ilgili yapacağınız en iyi yatırımlarından biri hiç kuşkusuz iyi bir bilgisayardır. İşi bir bilgisayar hem iş hayatınızı, hem de günlük hayatınızı kolaylaştırır ve profesyonelleştirir. Apple’ın kullanımı son derece kolay olan ve uzun pil ömrüyle dikkat çeken Mac bilgisayarları; daha önce hayal bile etmediğiniz yollarla çalışabilmeniz, oyun oynayabilmeniz ve üretebilmeniz için tasarlandı. Mac’i kutusundan çıkarıp başlattığınız anda karşınıza birçok hazır uygulama çıkıyor. Ücretsiz ve düzenli yazılım güncellemeleri sayesinde her şey sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve güncelliğini koruyor. Üstelik bir iPhone kullanıcısıysanız Mac’iniz daha onu ilk açtığınız andan itibaren son derece tanıdık bir his veriyor. Mac bilgisayarlar Apple çiplerin sunduğu olağanüstü performans, özel teknolojiler ve devrim niteliğinde güç verimliliğiyle donatılmış. Bu sayede günlük görevlerden profesyonel uygulamalarda sınırları zorlayan işlemlere kadar her şeyi her zamankinden daha hızlı yapabiliyorsunuz. Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Mac modelleri aynı zamanda benzersiz yazılım donanım entegrasyonu ve yıllarca devam eden macOS güncellemeleriyle değerini uzun süre koruyor. Böylece kullanıcılar için adeta bir yatırıma dönüşüyor.


Eğer bir kahve tutkunuysanız, evinize yapacağınız en iyi yatırımlardan biri de iyi bir kahve makinesidir. Vestel, Taze Filtre Kahve Makinesi ile kahve severlerin aradıkları lezzeti yaşadıkları ortamda bulmalarını sağlıyor. Vestel Taze Filtre Kahve Makinesi ile taze öğütülen kahvenin mis kokusu mutfağa yayılırken, tadı ise damakta çarpıcı bir iz bırakıyor. Hem çekirdek kahveyi taze olarak öğüten, hem de çekilmiş filtre kahve yapmayı mümkün hale getiren Vestel Taze Filtre Kahve Makinesi, kahve keyfini katlıyor. Makine, 1.5 litre kahve kapasitesi ile fincan büyüklüğüne göre 12 fincana kadar kahve hazırlıyor ve kahveyi cam karafında uzun süre sıcak tutabiliyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog