YAŞAM - TEKNOLOJİ

Tatil bavulunda olması gereken 4 teknolojik cihaz ve aksesuar

Uzaktan çalışmanın yaşam biçimi haline geldiği bu dönemde teknolojik cihazlar olmazsa olmazımız. Kılıf ve kordon gibi akseseuarlar ise tarzımızın bir parçası...

profil
BT Ekip
23.06.2020
Tatil bavulunda olması gereken 4 teknolojik cihaz ve aksesuar

Çığır açan sağlık ve fitness özellikleriyle bildiğimiz kol saatlerinin yerini alan Apple Watch aynı zamanda şık bir aksesuar. Oldukça ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan Apple Watch’lar için kombinlerinize göre değiştirebileceğiniz birbirinden renkli kordonları ve son yıllarda hayatımızı kolaylaştıran bluetooth kulaklıklar için çok eğlenceli desenlerle üretilmiş kulaklık kılıflarını bikordon 'da bulabilirsiniz.


Yaz aylarında çantanızın olmazsa olmazlarından biri bluetooth hoparlör olmalı... Bluetooth hoparlör seçerken ses kalitesi, ürünün dayanıklılığı, taşınabilirliği ve tabii ki fiyat performans durumunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. JBL koleksiyonları, su geçirmez özellikleriyle yazın çantamızdan ayırmayacağımız ürünler arasında yer alıyor.


Akıllı cihazların güç bataryaları, günümüzün hızlı işleyen mobil dünyasına yetişemiyor. Şarj sorununa karşı kullanılabilecek en uygun ekipman, iyi bir powerbank, yani taşınabilir şarj aleti. Akıllı telefonlar ve daha fazlası için tasarlanan TTEC ReCharger 10.000 mAh taşınabilir şarj aleti, ihtiyaç duyabileceğiniz her yer ve ortamda sizin için yedek bir güç ünitesi görevi görür.


Uzaktan çalışmanın yaşam biçimi haline geldiği bu dönemde hafif bir laptop olmazsa olmazımız... Laptop kılıfları arasında profesyonel olarak tasarlanmış dizaynı ile bilgisayarınızın bütün bağlantı noktalarına ulaşabilen ve aynı zamanda özel yapısıyla cihazınızın daha rahat hava almasını sağlayan Mac Storey kılıf modellerini inceleyebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog