YAŞAM - YEME - İÇME

Eve servis en iyi 10 Hot Dog

İstanbul'da Amerikan ve Alman tarzı Hot Dog tadabileceğiniz onlarca adres var. Katkısız ve ev yapımı sosisler ile hazırlanan seçenekler arasından en sevdiklerimizi bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
12.02.2021
Eve servis en iyi 10 Hot Dog

Levent'in sevilen 'iş çıkışı' adreslerinden Cool JR. bu dönem paket servis hizmeti sunuyor. Mekan  'yarım metre'uzunluğundaki özel üretim sosisleri ile çok ünlü... Hellim ve Cheddar peynir dolgulu sosislerini not alın!

Telefon: 0 (212) 279 97 09


Saucisse Moda ürünleri sakatat, renklendirici içermeden 100% dana etinden üretiliyor. Avrupa standartlarında sosis tatmak için önerilen bir seçenek. Sucuklu, pastırmalı, gravyerli ve acılı seçenekleri var. Yemek Sepeti ve Getir'den ulaşabilirsiniz.


Dobby's Burger Place, 29 Ekim 2014 tarihinde faaliyete başlamış %100 yerli bir fast-food markası. Kozyatağı’nda, Kızıltoprak’ta, Maslak’ta ve Halkalı’da şubeleri var. Gıda katkı maddesi, yağ ve su tutucu, renklendirici ve benzeri kimyasallar ilave etmiyorlar. Hamburger çeşitleri ve kokoreç topları gibi farklı lezzetleri çok ünlü! Crispy Hot Dog'u not alın!


XL American Hot Dog, ev yapımı pancar sos ve trüflü mayonez gibi soslarıyla fark taratan bir seçenek. Frankfurter ve Bratwurst Hot Dog çok beğeniliyor. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz. 


Nebyan, Karadeniz yaylalarında yüzyıllardır dedeleri tarafından devam ettirilen yaylacılığı, doğal hayvancılığı şehre ulaştıran bir girişim. Kıymadan kokoreçe aklınızda gelebilecek onlarca kuzu ve dana ürünü var. Katkısız, nişastasız ve en kaliteli baharatlarla hazırlanan sosis çeşitleri de diğer ürünleri gibi online sipariş veriliyor ve adresinize kadar getiriliyor. (nebyandogal.com)


Yeme – içme dünyasının gözde isimleri arasında yer alan Şef Sidar Budak, eşi ve aynı zamanda Sağlıklı Beslenme Koç’u olan Derya Budak ile hayata geçirmiş oldukları e-kasap platformları Etin En İyisi ile kendi çiftliklerinde ürettiği %100 yerli, doğal ve açık besi etleri gurme alternatifler ile sunuyor. Ürünler kargo ile değil, +4 derecedeki soğutuculu araçlar ve markanın kendi dağıtım personeli ile soğuk zinciri kırmadan adresinize teslim ediliyor.  Doğal etlere ve katkı maddesi-koruyucu kimyasallar içermeyen doğal içerikli ürün çeşitlerine etineniyisi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 


İstanbul Ataşehir’de hizmet veren Social Lounge, BBQ çeşitleri, burgerleri, wrap ve hot dog ile beğeni topluyor. Yemek Sepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz.


Kanyon ve Acıbadem'de şubesi bulunan New Frank's, hamburger ve hot dog çeşitleri ile iştahlandıran bir adres.  Blue Cheese ve Gravyerli çeşitlerini not alın! Yemek Sepeti ve Getir'den sipariş verebilirsiniz. 


Palivor Çiftliği, Trakya'da Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde, Istranca ormanları’nın içerisinde 300 yıl önce kurulan, 2011 yılında yeniden hayata geçirilen ‘’Avrupa’nın en iyi projesi’’ seçilmiş 140 dönüm arazide 10 adet özel çiftlik evini barındıran, organik tarım ve eko-turizm yapılan bir çiftlik. Meşe balı, keçi yoğurdu, keçi sucuğu, pancar cipsi, weisswurst (beyaz sosis), currywurst (körili sosis), ördek, kaz ve tavuk pateleri, Salciccia (İtalyan sosisi), Lemon Curd (limon marmelatı), dulce de lece (süt reçeli) gibi farklı ürünleri var. Ürünlere web sitesinden (palivorciftligi.com) ve Macrocenter şubelerinden ulaşabilirsiniz.


200 gr Burger ve Sausage, Anadolu Yakası'nda kulaktan kulağa duyulan adreslerden... Hamburger çeşitlerine mutlaka göz atın.  Special Hot Dog Menü ise gayet doyurucu... Yemek Sepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bonus: Eve servis en iyi 10 hamburger


Önceki ve Sonraki
Haberler