YAŞAM - YEME - İÇME

Eve servis en iyi 10 tost

İstanbul'da tost artık bir atıştırmalıktan çok daha fazlası! Editörümüz Çağla Meknuze, ünlü büfelerden gurme adreslere uzanan özel bir dosya hazırladı.

profil
BT Ekip
02.04.2021
Eve servis en iyi 10 tost

Erol Sorgulu tostçuluğa 9 yaşında başlamış ve bugün İstanbul'un tost denince akla ilk gelen adreslerinden... Karaköy'de bulunan dükkanının önünde çoğu zaman kuyruk oluşuyor. Bol malzemeli ve çok katlı tostları hem gözü hem mideyi doyuruyor. Sloganı bile '8 saat tokluk garantisi' ...

Telefon: 0 850 840 02 27 


Kanyon'da yer alan 'Tost Bildiklerim' tostun gurme adresi... Kaburga Etli Baget Tost, Dört Peynirli Francala Tost, Fırın TAvuklu Cheddarlı gibi şaşırtıcı ve doyurucu lezzetleri var. Yemek Sepeti'nden ulaşabilirsiniz.


İstanbul'da Kadıköy ve Beşiktaş'ta olmak üzere toplam dört şubesi bulunan Barış Büfe, İstanbul'u en ünlü büfelerinden... Dilli Kaşarlı Tost çok ünlü. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz. 


Türkiye'nin en ünlü büfe zincirlerinden olan Etiler Marmaris'in İstanbul'da 20'ye yakın şubesi bulunuyor. Menünün en sevileni 'Ayvalık Tostu'... Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


2020'nin başında aramıza katılan Esrarengiz Lezzetler, Bağdat Caddesi'nde sürpriz dolu lezzetler sunuyor. Tam anlamıyla 'Artisan Bakery' olarak tanımlayabileceğimiz bu adreste ekşi mayalı ekmeğe; tost peyniri, hindi füme, göz yumurta, cheddar sos, susam eklenerek hazırlanan Orjinal Tost'u denemelisiniz. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


Arnavutköy'ün krepleri ile ünlü adresi Crepan'ın tostları da çok seviliyor. Köz patlıcan, köz domates sos, cherry domates, kornişon turşu ile hazırlanan kaşar peynirli tostu ve bazlama ekmeği tost çeşitlerini not alın! Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


Beşiktaş Akat Mahallesi'nde bulanan Çağlar Tost, bol malzemesi ile ünlü olan büfelerden...En önemli özelliği ise Antakya ekmeği kullanmaları. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


Kumpiri ve Waffle'ı ile ünlü olan Bebek Susam'ın tostları da çok seviliyor. Amerikan salatası, hindi füme, kaşar peyniri, mısır, turşu ile hazırlanan Eylül Tost ve Enişten Tost ünlü lezzetlerinden... Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


Nişantaşı Amerikan Hastanesi'nin köşesinde 40 seneye yakındır bulunan Piknik Büfe, kaşarlı tostu bile gayet özenli ve lezzetli hazırlıyor. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


Beşiktaş, Gayrettepe'de bulunan Tostbusters, bazlama ekmeğine közlenmiş patlıcan, közlenmiş biber ve avokado gibi ürünler ile lezzet katıyor. Ispanaklı ve mantarlı tostları da seviliyor. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz. 

Bonus: Eve servis en iyi 10 börek


Önceki ve Sonraki
Haberler