EĞLENCE - KIRMIZI HALI

Amerikan Müzik Ödülleri’ne maskesiyle Cardi B damga vurdu

Pazar günü gerçekleştirilen American Music Awards’ta (Amerikan Müzik Ödülleri), kırmızı halıda giydiği kostümle tüm dikkatleri üzerine çeken, gecenin sunucusu Cardi B konuşuldu

Amerikan Müzik Ödülleri’ne maskesiyle Cardi B damga vurdu

ABD'nin Los Angeles kentinde bulunan Microsoft Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen ve sunuculuğunu Cardi B'nin üstlendiği Amerikan Müzik Ödülleri (AMAs) sahiplerini buldu. Gecede 'Yılın Sanatçısı' ödülü sahibi, ünlü Güney Koreli grup BTS’e gitti.

Amerikan Müzik Ödülleri’ne damgasını vuran isim ise gecenin sunuculuğunu üstlenen ünlü hip hop şarkıcısı Cardi B oldu.

Ünlü şarkıcı, ödül töreni öncesi kırmızı halıda tercih ettiği kostümle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Kırmızı halıda siyah bir elbiseyle yürüyen ünlü şarkıcı yüzünü tamamen kaplayan altın rengindeki Schiaparelli tasarımı maske, siyah duvak, uzun siyah eldivenlerinin üstüne taktığı yine altın rengindeki tırnaklarıyla geceye iddialı bir giriş yaptı. ‘Up’ adlı parçasıyla gecede Favori Hip-Hop Şarkısı ödülünü kazanan Cardi B, tören boyunca birbirinden iddialı birçok kostüm değiştirdi.

Favori Pop Albümü ve Favori Kadın Pop Sanatçısı ödülünü kazanan fakat geceye uzaktan katılan Taylor Swift, tören tarihinde en çok ödül kazanan sanatçı olarak kayıtlara geçti.

Jennifer Lopez, Billie Eilish, Justin Bieber, Shawn Mendes, Dua Lipa, Megan Thee Stallion, Bebe Rexha, Doja Cat geceye sahne şovlarıyla renk kattı.

Güney Koreli grup BTS, gecede Yılın Sanatçısı ödülünü kazanarak bir ilki gerçekleştirdi. BTS ile 'Yılın Sanatçısı' ödülü ilk kez Asya kıtasına gitti. Yedi üyeden oluşan ünlü grup, Favori Pop Şarkı ve Favori Pop İkili Veya Grup ödüllerinin de sahibi oldu.


Pek çok sanatçı ve grubun sahne aldığı gecede Jennifer Lopez'in performansı konuşuldu. Lopez, 2022'de vizyona girecek olan romantik komedi filmi ‘Evlen Benimle'ye (Marry Me) gönderme yapan bir sahne şovu sergiledi. Lopez, gelinliğe dönüşen ve ufak bir duvakla tamamladığı sahne kıyafetiyle ilgi görmeyi başardı.


Yedi dalda aday gösterildiği gecede Yılın Yeni Sanatçısı ödülünü kucaklayan 18 yaşındaki genç sanatçı Olivia Rodrigo; David Koma tasarımı lila rengindeki transparan elbisesiyle oldukça iddialıydı.


Her törene iddialı kostümlerle katılan Billy Porter, Amerikan Müzik Ödülleri töreninin de en iddialı ve risk alan isimlerinden biri olmayı başardı. Canlı renkte mavi bir takım giyen Porter, topuklu siyah ayakkabıları ve şemsiye şeklindeki şapkasıyla objektiflere eğlenceli pozlar verdi.


Önceki ve Sonraki
Haberler