EĞLENCE - ÜNLÜLER

Ailecek oyun vakti!

Prens William ile Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın Kanada ziyareti oldukça sempatik görüntülere sahne oldu. British Columbia eyaletinde hükümet binasında düzenlenen bir çocuk partisine 3 yaşındaki oğulları Prens George ve 16 aylık kızları Prenses Charlotte ile katılan ünlü çift çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirdi. Kate Middleton bir kez daha stiliyle göz kamaştırdı.

profil
BT Ekip
30.09.2016
Ailecek oyun vakti!
Annesi kadar şık: Prenses Charlotte

16 aylık Prenses Charlotte’ın kameralar önünde ilk kelimelerini mırıldanması ve ağabeyi Prens George ile keyifli dakikalar geçirmesi objektiflere renkli görüntüler sundu.

Ailecek oyun vakti!

 Objektiflerin odağında olan Charlotte bahçede oyun oynarken samimi tavırları ile tüm misafirleri büyüledi. Annesi Kate Middleton’ın kucağında dışarıda ilk kelimelerini söyleyen Charlotte’ın neşesi tüm ilgiyi topladı. 

Ailecek oyun vakti!

Kız kardeşi kadar ilgi odağında olan 3 yaşındaki Prens George ise balonlarla oynayıp midilliye binerken Charlotte, Moose adındaki bir köpekle keyifli dakikalar geçirdi. 

Ailecek oyun vakti!

Küçük prens ve prensesinin kıyafetlerinde ise genel olarak mavi tonlar hakimdi. Çocuklarının giyiminde genelde retro ve moderni kaynaştıran bir tarz yakalayan kraliyet çifti bu tercihlerini Kanada ziyaretlerinde bir kez daha gösterdi. 

Ailecek oyun vakti!

Lacivert hırkasının altına giydiği açık mavi gömlek ve bordo şortuyla Prens George, babasının çocukluk stilini devam ettiriyor gibi görünüyor. 

Ailecek oyun vakti!

Uçuk mavi elbisesi ve pembe fiyonk kemerinin üstüne ağabeyiyle eşleşen lacivert örgü ceket giyen Charlotte ise sade-şık stiliyle en az annesi kadar beğeni topladı.

Ailecek oyun vakti!

Daha önce Alexander McQueen, Jenny Peckham, Carolina Herrera gibi dünyaca ünlü markaların tasarımlarını başarıyla taşıyan Cambridge Düşesi bu kez tercihini Fransız Chloe markasından yana kullandı. 

Ailecek oyun vakti!

Giydiği krem rengi See by Chloe koleksiyonuna ait elbiseyle tüm bakışları üstüne çekti. Fırfırlı yakası, örgü ve dantel detayları ile romantik olduğu kadar feminen bir duruş yakalayan Middleton’ın sade ve şık stili uzun bir süre daha moda dünyasında konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ailecek oyun vakti!
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog