EĞLENCE - ÜNLÜLER

Brooke Shields, 40 yıl sonra Calvin Klein için yine benzer pozlar verdi

Bir döneme damga vuran efsanevi güzel Brooke Shields, 40 yıl önce 15 yaşındayken Calvin Klein jeanleri için cesur pozlar vermişti. Ünlü yıldız, geçtiğimiz haftalarda markanın 2022 bahar kampanyası için kamera karşısına geçti ve 40 yıl önceki pozlarının benzerlerini yeniden verdi

Brooke Shields, 40 yıl sonra Calvin Klein için yine benzer pozlar verdi

Bir dönem güzelliğiyle tüm dünyayı büyüleyen ve sadece Hollywood’un değil moda dünyasının da aranan yüzlerinden olan Brooke Shields, özellikle 40 yıl önce 15 yaşındayken Calvin Klein için verdiği pozlarla uzun süre gündemden düşmemişti. Bugün 56 yaşında olan Shields, geçtiğimiz günlerde, 40 yıl aradan sonra yeniden Calvin Klein için kamera karşısına geçti.

56 yaşındaki eski süper model ve aktris, markanın 2022 bahar kampanyası için iddialı pozlar verdi. Hatta Shields, 40 yıl önceki ikonik CK reklamlarındaki bazı pozlarını yeniden vermeyi de ihmal etmedi.

Shields, Cass Bird tarafından çekilen fotoğraflarına hiçbir şekilde photoshop yapılmamasını istedi. Ünlü yıldız, bu konuyla ilgili şöyle konuştu: “Bunun benim 56 yaşındaki bedenim olduğunu görmeleri için rötuşla savaşmam önemliydi. Dürüst olmayı tercih ettik.”

Brooke Shields, bir karede üstsüz poz vermesiyle ilgili ise “Bu yaşta cinselliğinize sahip olmakla ilgiliydi bu” diye konuştu.

Ünlü yıldız, 15 yaşında Calvin Klein için verdiği pozların o dönem manşetleri süslemesi ve çok eleştirilmesiyle ilgili ise 2021 yılında Vogue dergisine verdiği röportajda şunları söylemişti: “Çok saçma ve şok edici tepkilerdi. O sırada ben de çok saftım. Bu tepkilerin iç çamaşırıyla ilgili olduğunu, doğası gereği cinsellik içerdiğini düşünmedim.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog