EĞLENCE - ÜNLÜLER

Hande Erçel, Magnum Cannes partisinde göz kamaştırdı

Güzel oyuncu Hande Erçel, Magnum’un gece ve gündüzden aldığı ilhamla geliştirdiği yeni lezzetleri Sunlover ve Starchaser’ın kutlandığı partide dünyaca ünlü isimlerle bir araya geldi. Önceki gün Cannes’da gerçekleşen partiye Magnum’un konuğu olarak katılan Erçel, etkinlik boyunca giydiği iki farklı kıyafetle ilgi odağı oldu

Hande Erçel, Magnum Cannes partisinde göz kamaştırdı

Her yıl Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen ve tüm dünyadan özel konukları ağırlayan Magnum Cannes partisi, önceki gün La Croissette’deki Magnum Evi’nde gerçekleşti. TikTok yıldızı, şarkıcı ve söz yazarı JVKE’nin ev sahipliğindeki partiye Magnum’un özel davetlileri Eva Longoria, Irina Shayk, Nicole Scherzinger ve Karlie Kloss gibi dünyaca ünlü yıldızlarla birlikte, Magnum Türkiye’nin onur konuğu olarak Hande Erçel katıldı.

Hande Erçel, etkinliğin gündüz akışında Hakan Yıldırım imzalı elbisesiyle göz kamaştırırken, gece ise yine Yıldırım’ın farklı bir tasarımıyla katıldı.

Magnum’un yeni yaz lezzetleri Sunlover ve Starchaser’in kutlandığı gecede davetliler, JVKE’nin NASA katkılarıyla elde edilen Güneş’in çıkarttığı gerçek sesler ile yeniden düzenlediği Golden Hour parçasının yepyeni versiyonu (ft. the Sun) Sunlover-Starchaser Edit’i ilk kez dinleme fırsatı buldu. Tiktok’da dünya listelerinde viral olup daha sonra evrensel bir parçaya dönüşen ‘Golden Hour’ şarkısı ile başlayan gece, müzik ve dansla haz dolu anlara sahne oldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler