EĞLENCE - ÜNLÜLER

Jennifer Lawrence içini döktü

Vanity Fair dergisinin özel sayısı için röportaj veren 26 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence aşk hayatı, korkuları ve özel yaşantısı hakkında bilinmeyenleri açıkladı.

profil
BT Ekip
22.11.2016
Jennifer Lawrence içini döktü

Jennifer Lawrence, Vanity Fair dergisi için verdiği röportajda özel hayatı hakkında birçok paylaşımda bulundu. Darren Aronofsky ile ilişkisi hakkında yorum yapan Lawrence, başta arkadaşları ve ailesiyle ilişkisi ve hayranlarına karşı korkusu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Jennifer Lawrence içini döktü

47 yaşındaki yönetmen Darren Aronofsky ile aşk yaşadığı söylenen Jennifer Lawrence ilk kez erkek arkadaşı hakkında yorum yaptı. Aronofsky hakkında “sevgilim” demekten çekinen Lawrence, başarılı yönetmene övgüler yağdırdı. Genç oyuncunun, öngörülü ve vizyon sahibi olarak nitelediği Darren Aronofsky ile Ağustos ayından beri beraber oldukları biliniyor. Bu ayın başında New York’ta öpüşürken görüntülenen çift, daha önce magazin haberlerine karşı sessizliğini korumuştu. 

Jennifer Lawrence içini döktü

Lawrence, hayranları hakkındaki bir soruya cevap olarak ilk kez tanıştığı insanların kendisine yabancı olduğunu ve bu nedenle hayranlarından korktuğunu açıkladı. Kendisi için oldukça korumacı bir yanı olduğunu söyleyen ünlü aktris, gizliliğini savunma hakkı olduğunu belirtti. Özellikle kendisinden izin almadan fotoğrafını çekmeye çalışan insanlara karşı kaba davranışlar sergilediğini ve özel hayatını korumanın kendisi için tam zamanlı bir iş olduğunu söyledi. 

Jennifer Lawrence içini döktü

Paris Moda Haftası sırasında özgüven eksikliği yaşadığını belirten Lawrence, otel odasında hazırlanırken kendini çok beğendiğini, ancak dışarı çıkıp modelleri ve giydikleri kıyafetleri görünce kendini kötü hissettiğini itiraf etti. 

Jennifer Lawrence içini döktü

Lawrence, yakın çevresinde katıldığı düğünlerde arkadaşlarının kendisini nedime olarak seçtiklerini ama bu sorumluluğu bir daha almayı düşünmediğini açıkladı. Düğünlerin çok eğlenceli organizasyonlar olduğunu belirten Lawrence nedimeliğin oldukça zor bir görev olduğunu söyledi. Kendi düğününde nedimelere yer vermeyeceğini söyleyen Lawrence, arkadaşlarını bu şekilde sıralamaya karşı olduğunu ve nedime istemediğini vurguladı. 

Jennifer Lawrence içini döktü

Vanity Fair için kamera karşısına geçen Lawrence, çekimlerde Valentino, Dior, Armani Prive, Jean Paul Gaulthier ve Alberta Ferretti tasarımlarıyla poz verdi.

Jennifer Lawrence içini döktü
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog