Madonna, 40 yıllık müzik hayatı onuruna ‘Kutlama Turnesi’ne çıkıyor

Pop müziğe damga vuran isimlerden Madonna, bu yaz, 40 yıllık müzik hayatını onurlandırmak için turneye çıkacağını açıkladı. ‘Kutlama Turnesi’ adı verilen tur, Kuzey Amerika ve Avrupa’yı kapsayacak ve 15 Temmuz'da Vancouver’da başlayıp 1 Aralık'ta Amsterdam'da sona erecek

Madonna, 40 yıllık müzik hayatı onuruna ‘Kutlama Turnesi’ne çıkıyor

Pop müziğin gelmiş geçmiş en çılgın isimlerinden biri olan Madonna, bu yaz, son 40 yıldır müzik kataloğundaki öne çıkan şarkıları seslendireceği ‘The Celebration Tour – Kutlama Turnesi’ne çıkacağını açıkladı.

Madonna, turneye çıkma kararının nasıl ortaya çıktığını anlatan bir video paylaştı. Videoda; Madonna ve Lil Wayne, Jack Black, Diplo, Amy Schumer gibi isimlerin yer aldığı arkadaşları, ‘Doğruluk mu, Cesaret mi?’ oyununu oynarken görülüyor. Schumer, sıra kendisine geldiğinde cesareti seçiyor ve Madonna'ya, en büyük hitlerinin şerefine turneye çıkmaya davet ederek meydan okuyor.

Madonna da videonun sonunda “80'ler, 90'lar, 2000'ler… (Benimle) 40 yıllık müzik… MLVC. Partiye hoş geldiniz sürtükler" diyerek bu meydan okumayı kabul ettiğini açıklıyor.

Kuzey Amerika ve Avrupa’yı içerecek turne, 15 Temmuz'da Vancouver’da başlayacak ve 1 Aralık'ta Amsterdam'da sona erecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler