EĞLENCE - ÜNLÜLER

Margot Robbie'li Barbie filminden ilk kare yayınlandı

Warner Bros. Pictures’ın sinemaya aktardığı ve başrolünde ünlü oyuncu Margot Robbie’nin yer aldığı Barbie filminden ilk kare izleyiciyle paylaşıldı. Fotoğrafta Robbie’nin; saçı, saçına taktığı bant, büstiyeri ve bilekliği ile 60’ların Retro havasında bir Barbie olduğu görülüyor

Margot Robbie'li Barbie filminden ilk kare yayınlandı

Warner Bros. Pictures dün, önümüzdeki yıl vizyona girecek olan ve başrolünde Margot Robbie’nin oynadığı Barbie filminden ilk kareyi medyayla paylaştı. Bu hafta Las Vegas'ta düzenlenen CinemaCon kapsamında filmden ilk kez bir kare paylaşan Warner Bros. Pictures, 31 yaşındaki Margot Robbie’nin ikonik Mattel bebeği Barbie rolündeki görünümünü de ilk kez göstermiş oldu. Greta Gerwig'in yönettiği Barbie filmi, Warner Bros. Pictures’ın Twitter’da yaptığı açıklamaya göre 21 Temmuz 2023'te vizyona girecek.

Filmden ilk kez paylaşılan karede; pembe bir Chevrolet Corvette üstü açılır arabada poz veren Margot Robbie'nin mavi ve beyaz puantiyeli saç bandı ve bantla kombinlediği mavi çizgili büstiyeriyle 60'ların retro havasına büründüğü görülüyor. Boncuklu bir bileklik takan ünlü oyuncunun sarı saçlarının ise Barbie bebeğin klasik saçlarını anımsatan tarzda yapıldığı görülüyor.

Barbie filminde Margot Robbie’nin yanı sıra Ken rolünde Ryan Gosling ve ayrıca Issa Rae, Will Ferrell, Kate McKinnon, Simu Liu, Michael Cera ve America Ferrera yer alacak. Filmin prodüksiyonu İngiltere'de devam ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog