EĞLENCE - ÜNLÜLER

Victoria Beckham'dan beşinci çocuk iddialarına yanıt

Moda dünyasında kendini kabul ettiren Victoria Beckham, The Sunday Times gazetesine verdiği röportajda ‘beşinci çocuk istiyor’ iddialarını yanıtladı ve işkolik olduğunu açıkladı.

profil
BT Ekip
04.10.2016
Victoria Beckham'dan beşinci çocuk iddialarına yanıt
Beşinci çocuk iddialarına yanıt

90’larda hayatımıza Spice Girls grubunun bir üyesi olarak giren Victoria Beckham, bugün artık moda dünyasının saygı duyduğu bir tasarımcı.

Dört çocuk annesi Victoria Beckham, haliye aile yaşamıyla da magazin basınında da sık sık yer alıyor. Eşi David Beckham ile boşanacakları ya da beşinci çocuk istedikleri  yönünde sıkça çıkan haberlere Beckham cevap verdi. Beckham bu iddialara, “İnsanlar bu konuya çok yoğunlaştı ve ben de bıktım” sözleriyle açıklık getirdi.

“Her bir çocuk ayrı ilgi ve özen istiyor. Dört çocukla dört farklı yöne çekildiğimi hissediyorum. Eğer çocuklarınızla ilgili bir şey kaçırırsanız pişmanlık duyuyorsunuz” sözleriyle Beckham beşinci çocuğu kesinlikle düşünmediğini dile getirdi.

Başarılı modacı, işkolik olduğunu da sözlerine ekledi: “Her şeyi kendi başıma yapmak istiyorum. Şanslıyım ki yardım alabilecek bir pozisyondayım. İşimin patronu olduğum için mutluyum” dedi.

Önceki ve Sonraki
Haberler