GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

BT Ekip seçti: Yüz kremleri

Kış aylarında en çok şikayetçi olduğunuz konulardan biri soğuktan kuruyan ve gerilen yüzünüz mü? Sizi bu dertten kurtarmak, yumuşacık bir tene kavuşmanız için BT Ekip olarak favori yüz kremlerimizi paylaşıyoruz. Siz de tavsiyelerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın.

profil
BT Ekip
17.01.2017
BT Ekip seçti: Yüz kremleri

Özellikle nemsiz ciltlerde hem nem oranını hızla yükseltiyor ve koruyor hem de bu süreçte yağlanma ya da sivilcelenme gibi problemlere sebebiyet vermiyor. Günde 1 ya da 2 defa sabah akşam olacak şekilde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

 
BT Ekip seçti: Yüz kremleri

Özellikle kış aylarında yüz kremi olarak nemlendirme özelliği yüksek olan ürünler tercih ediyoruz. Garnier Nem Dengesi kremi, soğuk havalarda cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlıyor. Kuru ve Hassas Ciltler/ Normal ve Karma Ciltler olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Ayrıca yağ içermediği için cilt tarafından kolayca emiliyor.

BT Ekip seçti: Yüz kremleri

Normalden kuruya dönük ve hassas ciltler için uygun bir ürün. Ciltte suyu tutup yoğun nemlendirme sağlıyor ve cildi yumuşatarak rahat bir his geriye bırakıyor. Emilimi gayet kolay. Ayrıca paraben içermiyor. 

BT Ekip seçti: Yüz kremleri

Özellikle kış aylarında cildiniz olduğundan daha fazla kuruyorsa Yoğun nem ve besleyici özelliği sayesinde Darphin'in Line Response Nourishing kremini sabahları yüzünüze uygulayın. Cildiniz tüm gün nemi hapsedecek.

BT Ekip seçti: Yüz kremleri

'Bepanthol Cilt Bakım Kremi' klasikler arasında yerini koruyor. Hem çok güzel nemlendiriyor ve hızlı emilerek yağlılık hissi bırakmıyor hem de cildimdeki kızarıklıkları gideriyor. Gergin ciltlerde yumuşacık bir etki bırakıyor.

BT Ekip seçti: Yüz kremleri

Paraben içermeyen Dior Capture Totale krem, yoğun nemlendirici özelliğinin yanı sıra anti-aging özelliği ile cildi sıkılaştırıyor ve aydınlık bir görünüm sağlıyor. Cilde 

BT Ekip seçti: Yüz kremleri

Normal ve karma ciltlere yönelik bu krem kış günlerinde cildinizin pul pul dökülmesinin önüne geçemiyorsanız imdadınıza koşacaktır. Yüzünüzde nemi hapsederek canlı ve uyanık bir görünüm sağlar.

BT Ekip seçti: Yüz kremleri
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog