GÜZELLİK - MAKYAJ

Chanel Rouge Allure’u Margot Robbie tanıtıyor

‘Barbie’ filminin güzel oyuncusu Margot Robbie, Chanel’in Rouge Allure için hazırladığı kampanyanın yüzü olarak karşımızda. Güzel oyuncu kampanyada, Chanel'in temsil ettiği incelik ve çekiciliği yansıtıyor

profil
BT Ekip
04.03.2024
Chanel Rouge Allure’u Margot Robbie tanıtıyor

Chanel, göz kamaştırıcı yeni kampanyasında, sınırlı sayıda üretilen ruj koleksiyonu Rouge Allure Velvet Nuit Blanche'ı ön plana çıkarıyor. Kampanyanın yüzü ise, ‘Barbie’ filmiyle geçtiğimiz yıla damga vuran güzel oyuncu Margot Robbie. Barbie yıldızı, bir dizi mat dudak rengiyle Chanel'in temsil ettiği incelik ve çekiciliği yansıtıyor.

Rouge Allure Velvet Nuit Blanche serisi, gecenin çeşitli aşamalarını kapsayacak şekilde tasarlanmış bir dizi renk tonuna sahip. Derin, zengin bir mercandan cesur bir sienna kırmızısı ruja ve narin, taze bir pembeye kadar koleksiyon; gece zarafetinin bir kutlaması niteliği taşıyor. Her bir renk tonu, gecenin ilerleyişinin benzersiz ruh halini ve yoğunluğunu yansıtacak şekilde, alacakaranlıktan sonraki farklı anları tamamlayacak şekilde tasarlanmış.

Chanel ayrıca bu özel serinin ambalajını da yeniledi; markanın eskimeyen estetiğine selam veren, çarpıcı siyah süslemeli, beyaz renkte, şık, minimalist bir ambalaj sundu.

Bu lansman, Margot Robbie'nin J12 saat serisi de dahil olmak üzere Chanel'in marka elçisi olarak üstlendiği görevin devamı niteliğinde ve onun moda ikonu statüsünü daha da güçlendiriyor.

Kampanya fotoğraflarında Margot Robbie, mat rujunu şık siyah deri trençkotla tamamlayarak zahmetsiz bir zarafet örneği sergiliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler