İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya… Mars burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu hafta aşkta çekim ön planda!

profil
Dolunay Karaca
11.12.2017
Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Koçlar, fikir ve düşünceleriniz ben bilirim havası taşıyor. Düşünür, entelektüel bir hava ile haftayı karşılıyorsunuz. Konuşma tarzınız baskın, enerjiniz yüksek. Duygularınız ise uyumlu olmaya yatkın. Bu hafta karşı taraf ilişkilerinizde fikir çatışmalarından ötürü engellenme hissetseniz de, kazanan taraf siz olacaksınız. Bağışıklık sisteminizi korumalı, sağlığınız konusunda rutin kontrollerden geçmelisiniz. İş ortamınızda ofis arkadaşlarınızla aranızda sürtüşmeli konular olabilir. Tedbirli davranmalı ve hatta biraz taktik yapmalısınız. Aşk ve sevgi konularında sevdiğiniz kişiyle diyaloglarınız da ufak sürprizleriniz onu mutlu ediyor. Romantik  davranışlarla onu etkilemeyi başarıyorsunuz. Bu ara çevreniz çok kalabalık, bu durum karşı tarafı kıskançlığa itebilir.

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Boğalar, bu hafta girdiğiniz ortamlara dikkat etmelisiniz. Pozitif ve sevgi dolu ortamlarda olmaya çalışmanız yararınıza olacaktır. Çocuklarla ilgili bir konuda veya aile içinden birinin parasal durumlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ummadığınız biri arkanızdan iş çeviriyor olabilir dikkat etmenizde fayda var. Hafta ortasında kadın erkek ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için planlı hareket etmeli, önceden yapmış olduğunuz projeye sadık kalmalısınız. Sizi yolunuzdan alıkoymak isteyenler çevrenizdeler, onlara fırsat vermeyin, kendi bildiğinizi okuyun.

 

 

Sevgili İkizler, zihniniz o kadar meşgul ki neyi düşüneceğinizi sizde unutuyorsunuz bazen. Bu hafta konuşmalarınızda sert ve kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal ortamlar ve arkadaşlıklar açısından güzel bir zaman dilimi, onlarla paylaşımlarda bulunacağınız, yeni şeyler öğrenmek ve bilgilenmek için birbirinizi teşvik edeceğiniz durumlar söz konusu. Evde olup tüm bunlar için vakit ayırmanız gerekmekte. Evinizde gerekli gördüğünüz değişiklikleri yapmak, aile içi konuları tekrar masaya yatırıp konuşmak için uygun bir hafta. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağ güçleniyor, aile içinden birisi sizi destekliyor.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Yengeçler, yakın çevre ilişkileriniz çok iyi gidiyor, haberleşme trafiğiniz hayli yüksek, Ay Terazi burcunda ve aile içi konularınız uyumlu ve aksaksız gidiyor. Pazarlama, iletişim, ticaret konularınız ön plana çıkıyor. Yalnız sağlığa dikkat edilmesi gereken bir dönem. Çok çalışmaktan kaynaklı veya koşuşturma arasında yorulup sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Hafta ortasında, kardeşlerinizle aranızda geçecek tartışmalardan karlı çıkmak, haklılığınızı ona kanıtlamak istiyorsanız, duygusal tavırlar yerine mantıklı adımlar atmalısınız. Bazı şeyler değişime uğrayacak fakat zamana ihtiyaç var. Sevdiğiniz kişiden haber var.

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Aslanlar, iletişim konusunda bir takım aksaklıklar var bu hafta, bunun nedeni sizsiniz, fikirleriniz çok değişken ve kararsızlık hakim. Aşk hayatınızda bir takım sorunlara maruz kalabilirsiniz. Ateş elementi olan burcunuz, bir anda sinirlenme ve bir anda sakinleşme etkisi yaratıyor. Siz sakin kalırken, karşı taraf bunu sineye çekemiyor. Burada bahsedilen, ikili ilişki derken sadece gönül ilişkisi demek değil. Bir arkadaşınız veya iş ortağınız da olabilir bu kişiler. Başak yeniayı ile birlikte maddi konularda almış olduğunuz kararlar sizi sevindirmeye başlayacak. Yapmış olduğunuz yatırımlardan kar elde etmeye başladıkça yüzünüz gülecek. Bu hafta, mesafeli davrananlara siz de aynı cevabı vererek tavrınızı belli edin.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Başaklar, siz haftaya oldukça iyimser başlayabilirsiniz. Keyifli ve hoş ortamlara girmeniz sizi daha da rahatlatacaktır. Yalnız bu iyimser tutumunuz, çevrenize yardımcı olma isteğiniz abartıya kaçarsa kurban rolüne düşebilirsiniz. Buna dikkat ederseniz gerçekten verimli bir süreç sizi bekliyor olacaktır. Haftaya Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Parasal konularda ikilemden çıkmanız ve gerekeni yapmanız sizleri daha olumlu sonuçlara götürecektir. Sezgileriniz yükseliyor, bunun kıymetini bilin. Hafta ortasında diyete başlamak isteyebilirsiniz, bunu yapmak eskiden sizin için bu kadar da zor değildi, kendinizi yeniden toparlamalı ve yapılması gerekenler listesi çıkarmalısınız. İş yerinizde gündelik yaşamınızda bazı sıra dışı durumlar sürpriz gelişmeler var.

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Teraziler, fikirleriniz ve duygularınız çelişiyor, aslında fırtına öncesi sessizlik gibi bu hafta sizin için. Ufak hareketleriniz büyük ses getirebilir. Bir anda gündeme oturabilirsiniz. İş ve kariyer konularında başarılısınız, ailenizin desteğini hissedeceksiniz. Onların yanınızda olması sizi sevindiriyor. Fakat içinizde tuhaf bir his var. Karışık bir ruh hali içerisindesiniz.  Yorgun başlayabilirsiniz haftaya, pazartesi günü hala tembellik etmek isteyenler için bu pek de mümkün olmayabilir. Sevdiğiniz kişi sizi destekleyici hareketlerde bulanacak, küslük yaşayan Teraziler için bir arkadaşları vesilesiyle alacakları haberler var, keyfiniz yerine gelecek merak etmeyin. 

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Akrepler, sosyal ilişkileriniz güçleniyor. Kendinizi umutlu ve güçlü hissediyorsunuz. Yanınızda çalışanlar, çalışmaları ile sizi mutlu ve motive ediyorlar. Bu hafta özellikle aşk hayatınızda bir canlanma söz konusu yeni tekliflere açıksınız. Hafta sonu güzel bir akşam yemeği sizi romantik ve aşk dolu hissettirecek. Bu fırsatı kaçırmayın. Bu hafta genel anlamda bazı umutlarınız yeniden canlanabilir, bitti sandığınız yerden tekrardan başlayabilirsiniz. İçinizde bu ümidi bulacağınız bir süreç sizler için ne de olsa Akrepler her zaman sıfırdan başlamayı bilirler. Mars’ın sizin burcunuza geçmesi sizi olduğunuzdan daha çekici kılacak emin olun.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Yaylar, rakiplerinizi alt edeceğiniz güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Arkadaşlarınızdan birinden gelen küçük bir sürpriz sizi keyiflendirebilir. Belki beraber çıkacağınız bir öğle yemeği bol kahkaha ve sohbet hoşunuza gidecektir. Kendinizi gösterme arzunuz ön planda, rahat, sıra dışı ve hoş bir hava yayıyorsunuz. Bu hafta bazı konularda biraz değişikliğe ihtiyacınız olabilir özellikle iş konusunda, belki de dışardan çalışmak veya çalıştığınız şekli değiştirmeniz gereklidir. Ruh haliniz değişken ve tutarsızlıklar hakim. Biraz dengeye ihtiyacınız olacak. Aşk konusunda yanılgılar var.

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Oğlaklar, kısa vadeli bir şans elinize geçebilir. Hemen değerlendirmeli ve bu fırsatı kaçırmamalısınız. İkili ilişkilerden yana şansınız açık, karşılaşacağınız kişiler pozitif enerjileriyle sizi etkiliyor. Bu kişi hem sizin hem de ailenizin hoşuna gidecek biri olabilir. İş konularında verimli bir hafta olacak. Düşündüklerinizi somuta çevirebileceksiniz. Bu hafta ayrıca eşinizin akrabaları, eş dost ziyaretleri gündemde. Bolca fikir alış verişleri ve eğitim konuları konuşulacak. Yapılacaklar sırası yapmanız önemli, yavaş yavaş hepsinin üstesinden geleceksiniz. Önemli meseleleri güvendiğiniz insanlara danışarak, alt zemini iyi araştırarak yapmanızı öneririm. Aşk konusunda birlikteliğiniz iyiye gidiyor.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Oğlaklar, düşüncelerinizle duygularınız hala çelişiyor. Tam karar veremiyorsunuz sanki. Bu hafta aslında sizin için kariyer odaklı güzel etkiler söz konusu, fikirleriniz beğeni toplayabilir. Aşk hayatınız oldukça iyi, sevdiğiniz kişiyle kısa bir seyahat planı yapabilirsiniz. Veya ondan sürpriz bir teklif gelebilir. Bazı Kovalar için bu hafta gündem para olacak! Ödemeleriniz o kadar artmış ki işin içinden çıkamayanlara dost yardımı gerekebilir. En azından fikirlerine güvenebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu aralar kendine dönmüş ve sizi takmıyor havalarında takılsa da, aslında gerçek bu değil. Geçici bir öfke onunkisi. Mars Akrep burcunda dolayısıyla, entrika ve trip atmalar çoğalabilir.

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)

Sevgili Balıklar, asil fikirleriniz sayesinde bu hafta girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı olabilirsiniz. Sevgilinizi ilgisi ve desteği artıyor. Yalnız kariyer konularında sorumluluk almanız gerekmekte, elinizi taşın altına koymanın zamanı geldi, biraz iş yükü alabilirsiniz hafta içi. Ebeveynlerinizin beklentileri size ağır gelebilir bu aralar, onların da sizden beklentileri yüksek. Başarılı olduğunuzu görmek istiyorlar. Aşk ve sevgi konularında sevdiğiniz kişiyle aranızdaki romantik bağ güçleniyor fakat siz yine de mutlu değilsiniz, bu aralar biraz takıntılı davranıyorsunuz. Karşı tarafı eleştirmeden önce bazen kendimize bakmamız gerekebilir. Genel olarak yaratıcılığınız artıyor, sorumluluklarınızın bilincindesiniz.

 

 

 

Haftalık burç yorumları (11-17 Aralık)
Önceki ve Sonraki
Haberler