İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Ay Boğa burcunda başlıyoruz yeni haftaya; Pazartesi günü Mars ile kavuşum enerjisinde olacak olan Ay mücadele etme kapasitemizi sınarken bu haftanın değerlendirilmesi gereken uyumlu günleri; Salı, Cuma, Cumartesi…

profil
Dolunay Karaca
11.03.2019
Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Koçlar, yönetici gezegeniniz Mars Boğa burcunda hareket ediyor, ilişkileriniz güçlenirken yakın çevrenizde hareketlilikler yaşanacak. Eğitim amacınız her ne ise onun için mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Ay’ın hareketi ve mücadelesi ise sizin para hanenizde gerçekleşiyor, yapmak istedikleriniz için maddi alanınızı güçlü tutmak en önemlisi; yeni yatırımlar, mal almak, para biriktirmek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Venüs ise Kova burcunda yani sizin umutlar evinizde yeniden; sevdiklerinizle aranız hiç olmadığı kadar iyi olabilir. Ay hafta ortası Yengeç burcunda; hafta sonu Aslan burcunda olacak; hareketli ve enerjik bir hafta sizler için. Ev, aile, çocuk konusu gündeminizden düşemeyecek.

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Boğalar, Ay sizin burcunuzda ve sizleri biraz harekete sokan bir enerji bu ama merak etmeyin  enerjiniz tazelenecek ve iyi hissetmeye başlayacaksınız. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almak için uygun bir sürece girmiş olacaksınız. İçinizden bir enerji yükselecek ve mutlu olacağınız aktivitelere yöneleceksiniz. Mars’ın da sizin burcunuzda oluşu para akışınızı hızlandırıyor, alışveriş, gezme, para harcama durumlarınız açığa çıkıyor. Temkinli olmanızda fayda var. Venüs ise Kova burcunda; eski bir sevgilinizden beklemediğiniz anda telefon gelebilir bu hafta.

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili İkizler, haftaya sosyal sorumluluklar, teknoloji, bilgisayar, katılmanız gereken organizasyonlar listesiyle başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız arasında veya yaptığınız işlerde söz sahibi olacağınız ve işleri halledeceğiniz bir haftadasınız. Ay Boğa burcunda başlıyoruz haftaya; sizleri kendinizle baş başa bırakıyor olacak, bırakmanız gereken bir alışkanlığı bırakabilir, eskiye ait kötü duygulardan arınmak isteyebilir ve insanlardan bir süre uzaklaşmak, izole olmak isteyebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir zaman dilimi olacaktır bu sizler için. Mars da Boğa burcunda olduğundan aldığınız aksiyonlarda çok ağır davranışlar sergileyebilir, sonradan pişman olabilirsiniz. İğneleyici sözlerinizle çevrenizdekileri kırmamaya özen göstermelisiniz. Atak ve verimli bir şekilde bu enerjiyi yönetmek pek tabii ki elinizde.

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Yengeçler, iş toplantıları veya organizasyonlarda kendinizi gösterebilir, hayata daha çok katılmak adına verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Haftaya başlarken Ay Boğa burcunda ve Mars’la kavuşum açısında; arkadaşlık hanenizde yeni bir grubun içine girmek veya yeni çevreler edinerek farklı sosyal alanlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında bilinçaltı konular, sinir sisteminiz gündemde olacak vearkanızdan iş çevirenler fazlaca karşınıza çıkacaktır. Meditasyon yapmak için ideal bir zaman dilimi. Enerjinizi kapalı alanlard, yalnız atmak isteyebilirsiniz. Platonik bir aşka yelken açabilir, ansızın eski sevgilinizin tekrar aklınıza girdiğine tanık olabilirsiniz. Venüs’ün ise Kova burcunda hareket ediyor oluşu, yeni iş imkanları sunuyor sizlere, hayatınıza güzellik katmak elinizde.

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Aslanlar, uzaklara çok uzaklara gitme hayali kurabilir, biraz uzaklaşmak ve kimsenin sizi tanımadığı yerlerde dolaşmak isteyebilirsiniz.  Ay ve Mars’ın Boğa burcunda birlikte oluşu eski neşenizi ve pırıltınızı, canlılığınızı yerine getiriyor. İş yerinizde parlarken, yeni fikirlere açıksınız, yeni projeler devreye girebilir, aklında ‘ne zaman yapsam’ sorusu taşıyanlar için bu hafta uygun zaman diyebilirim. Bunun yanında bu hafta katılacağınız davetlerde veya ortamlarda agresif kişiliklere dikkat etmeniz faydalı olacaktır, hafta sonu ise Ay sizin burcunuzda olacak; hareket özgürlüğü ve yerinizde duramamak gibi durumların da içerisinde olacaksınız. Yeni bir hobi veya eğitim söz konusu.

Sevgili Başaklar, haftaya ödemeleriniz, planlama, bütçeleme gibi biraz sıkıcı, biraz yorucu başlıyorsunuz. Bunları hallettikten sonra içiniz rahat bir şekilde; seyahate çıkmak, yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz veya bu tarz ortamlarda olacağınız güzel bir hafta geçirebilirsiniz. Farklı kültürler tanımak, yeni insanlarla kaynaşmak size iyi gelecek. Yeni bir eğitim planı yapmak için de doğru zaman olacaktır bu. Hafta sonunda toplum içinde konuşmalar yapacağınız, kendinizi göstereceğiniz, hatta ve hatta biraz rekabet içeren durumlarınız olacaktır. Çekişmeli ve hızlı Mars sizin tepe noktanızda hareket ediyor; aşk konusunda hızlı kararlar almak isterken özellikle ortaklık konusunda acele karar vermemelisiniz. 

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Teraziler, sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağları güçlendirmek ve yeniden yapılandırmak için uygun bir haftaya giriyorsunuz. Birlikte romantik yemekler yiyebilir, aranızdaki sorunları konuşarak halledebilirsiniz. Bu hafta Ay ve Mars kavuşumuyla başlıyoruz yeni haftaya; sizin için miras konuları öne çıkıyor; alacak verecek, borç , faiz, vergi gibi mevzularınız için yeni bir yapılanma içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Ameliyat olma ihtimali olan yakınlarınız varsa onlar için de bu dönem değerlendirilmesi gereken bir süreç olacaktır. Salı gününden sonra Ay’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte, rekabet, hırs, iğneleyici sözler devreye girebilir. Özellikle uzak akrabalarınızla aranız açılabilir, uzak yerlere gitmeyi düşünenler için ise fırsatlar çıkabilir. 

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Akrepler, sağlık kontrolleri yaptıracağınız, yeni bir diyet listesi hazırlayacağınız, daha sağlıklı yaşamak için adımlar atacağınız bir haftadasınız. Kiracılarınız varsa veya herhangi bir yeri kiralamak istiyorsanız; bunun için görüşmeler yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınız veya her gün görüştüğünüz kimselerle diyaloglarınız ise yoğun geçecek. Çarşamba günü sizler için ekstra önem taşıyor olacak, ikili ilişkileri olanlar sevdikleriyle aralarında müthiş bir çekim hissedebilir, aşklarını en yüksek seviyede yaşamak isteyebilirler. Bekar olanlar için ise yeni birisi hayatlarına girebilir bu hafta. Yalnız sağlık konusunda dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Tansiyon gibi problemlere dikkat.

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Yaylar, hayattan zevk almak sizin işiniz, özellikle bu hafta oldukça verimli işlere imza atabilirsiniz. Yeni katılacağınız bir kursta yeni arkadaşlıklar ve yeni ortamlar sizleri bekliyor olacak. Kendinizi gerçekten mutlu eden bir şeyle uğraşmak sizi mutlu ediyor, spor faaliyetleri açısından da değerlendirmeniz gereken bir haftadasınız. Eşinizle, flörtünüzle veya hoşlandığınız kişi ile biraz gerilimli bir haftada olsanız da; hafta sonuna doğru yumuşama ve agresyonun yerini romantizm alacaktır merak etmeyin. Çarşamba günü ya da hafta ortasında iş yerinizdeki arkadaşlarınızla yeni bir oluşumun içine girebilirsiniz. Daha aktif ve yoğun bir tempoda olacaksınız. Bu durumda hem hayattan zevk almak hem de bu yoğunluk vücudunuzu yorgun düşürebilir, gece hayatına dikkat…

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Oğlaklar, evinize özlem duyacağınız veya ailenizle birlikte vakit geçirmeye önem vereceğiniz bir haftadasınız. İşinizi eve taşımak veya evde farklı konularda çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta Ay Mars kavuşum enerjisindeler; bu oluşum sizin hobiler, aşk, çocuklar hanenizde olacak; onların sorunlarına ortak olmak ve birlikte çözüm üretmek için uygun bir zaman. Size ihtiyacı olanlar var, onlarla bazı konularda yüzleşmeniz iyi olabilir. İletişim ve haberleşmenin rahat aktığı bir hafta, her türlü diyaloğunuzda baskın taraf sizlersiniz. Kendinizi net ve akıcı ifade edebiliyorsunuz bu hafta; bu yüzden söylemek istediklerinizi söylemeniz için fırsatlar çıkacaktır. Hafta sonu taşınmak, yer değiştirmek istenebilir veya birileri tarafından bu konular açılabilir. Sizin ise değişime pek niyetiniz yok gibi… 

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Kovalar, Ay Boğa burcunda başlıyoruz haftaya sizin yazı, yayın basım işlerinizi takip edeceğiniz, bilgisayarlar, yazılımlar, web siteleri ile ilgili işlerde daha atak olabileceğiniz günlerdesiniz. Mars ve Ay kavuşumu; aile içerisinde yeni bir oluşuma destek veriyor olacak, belki aileye yeni birileri katılabilir veya dargınlıklar, yanlış anlaşılmalar ortadan kalkarak yerini barışa huzura bırakabilir. Mutlu olmak istiyorsunuz ve bunu hak ediyorsunuz. Evinizde ailenizle birlikte güzel organizasyonlar sizlerin iletişimini pekiştirecek. Hafta sonunda Ay Aslan burcunda olacak bu süreçte hem borsa, loto, kumar tarzı şeylerden uzak durmak; hem de yeni iletişim kanalları ve hobiler edinmek için uygun bir süreç olacaktır. Aşk konuları hız kazanacak. Sürprizleri bol bir hafta.

Haftalık burç yorumları (11-18 Mart)

Sevgili Balıklar, bu haftaya başlarken maddi konularınız ön planda; yapmak istedikleriniz veya satın almak istedikleriniz için birtakım harcamalar, ödenmesi gereken faturalar sizleri bekliyor; iş imkanlarınızı tekrar kontrol etmek, belki yeniden çalışmaya başlamak için can atabilirsiniz. Aynı zamanda Ay Mars kavuşumu sizin yakın akraba hanenize denk geliyor; yakın çevrenizden birilerinin olumlu bir haberini alarak onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Veya birtakım tatlı koşturmaların içine girebilirsiniz. Kafanızı dağıtmak ve yaratıcılığınızı konuşturmak açısından fırsatlarınız olacaktır bu hafta. Aşk konusunda ise iletişim problemlerine açık bir süreç. Dikkatli olmanızda fayda var. Konuşulanları tekrar sormak ve iletişiminizi hareketlendirmek gerekebilir. Sevdiğiniz kişi de sizi çok seviyor ne de olsa.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog