İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Yeni haftaya Yay burcuyla başlıyoruz. İyimser bakmak istiyoruz olaylara, seyahatler için uygun bir süreçteyiz. 23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. İyi ki doğdunuz Başaklar… Hafta sonu Pazar günü ise Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay şifa bulmak ve affetmek için ideal olacak.

profil
Dolunay Karaca
20.08.2018
Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Koç burçları, eğitim konularınızı yeniden gözden geçirerek, hayatınıza yeni giren olaylarda ve kişilerde iyimserlik, tevazu ön planda olacak. Yönetici gezegeniniz Mars geri hareketini Oğlak burcunda yapıyor ve Plüton’la hala kavuşum enerjisinde, kendinizi kısıtlanmış ve zorda hissedebilirsiniz. Güç ve mücadele gerektiren konularda ise  özellikle iş konusunda yaptırım gücünüz yüksek olacak. Kaba konuşan kişilerden uzak kalmanız gereken bir süreç. Balık burcundaki dolunay sizi şifalandırmaya niyet ediyor. Affetmeye ve özgür bırakmaya gayret gösterin. Biraz inzivaya çekilip iç sesinizi dinlemelisiniz.

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Boğalar, ortaklaşa işler, vergiler, miras, mal bölümü gibi konularla haftaya başlayacaksınız. Güneş’in Başak burcunda olacağı 1 aylık süreçte hobilerinizle uğraşmak sizlere iyi gelecek. Bekar olan Boğalar için yeni bir flört göz kırpıyor bu dönemde. Pazar günü, dolunay sizin sosyal hayatınız ve arkadaş çevrenizle alakalı olacak. Bu ortamlara vurgu yapacak. Belki artık bir değişiklik yapma zamanın geldiğini hissettirecek, farklı ortamlar, sizin daha önceden keşfetmediğiniz yönlerinizi ortaya çıkaracak. Bununla beraber arkadaş listenizden bazıları silinecek. Bunu kendileri istediler, hiç üzülmeyin.

 

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili İkizler, haftaya sevdiğiniz kişinin gönlünü almakla başlayabilirsiniz. Minik jestler, küçük sürprizler onu mutlu etmenize neden olacaktır. Güneş’in Başak burcundaki seyahati sizi ev ve aile konularında etkin kılıyor, konuşmalarınızda baskın ve sözü geçen bir konumda olacaksınız. Pazar günü ise dolunay sizin kariyer hayatınızla ilgili konulara değinecek. Çok çalışmak çok güzel evet, fakat karşılığını alamıyorsanız pekte güzel diyemiyoruz. Belki de artık değişiklik yapma tuşuna basmanız gerekiyor. Belki sisteminizi değiştirmelisiniz, günlük rutinin dışına çıkabilmeli ve olaylara dışardan bakabilmelisiniz. Yanınızda çalışanlar veya patronlarla ilgili gerilimli konulardan sakınmak fayda sağlayacaktır.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Yengeçler, diyete başlamak istiyor fakat bir türlü bu konuda başarılı olamıyorsanız, bu hafta Ay sizin sağlık hanenizde olacağından diyet, beslenme gibi konularınızı gözden geçirebilirsiniz. Güneş’in Başak burcunda olması ile iletişim trafiğiniz, kısa seyahatleriniz artıyor olacak. Kardeşlerden yana destek ve şans alacaksınız. Pazar günü ise dolunay sizin eğitim hayatınız, dış seyahatler, hukuksal meseleler ve inançlarınızla ilgili konulara vurgu yapacak. Bu vurgu aynı zamanda eşinizin ailesi ile ilgili de olabilir. Bu durumlarla ilgili yaşayacağınız gerginlikleri en aza indirmek sizin elinizde, olaylara sıra dışı bakış tarzınız, çözüm üretme beceriniz sayesinde aşacağınızdan eminim.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, çocuklarınızla daha fazla vakit geçirmek ve sorumluluklarını yerine getirebilmek için ideal bir haftaya başlıyorsunuz. Hobileriniz ve zevk alarak yaptığınız her şey bu hafta hayatınızda olacak. Güneş’in Başak burcundaki seyri sizleri maddi konularda çıkış yollarına itiyor yani ödemeleriniz ve sahip olduklarınız ile ilgili haneye Güneş doğuyor. Pazar günü ise dolunay sizin kayıp, miras, eşinizin ekonomik durumu ve ortaklaşa gelirlerinizle ilgili konulara değiniyor. Hep siz veriyor, hiç alamıyorsanız bu artık bir problem aşamasına gelmiş demektir. Bir takım konularda uzlaşma sağlamak ve gelir gider düzeninizi kontrol etmek için size iş düşüyor. Almadan vermek olmaz, bu konularda dengede olmak ve titiz davranmak gerekebilir.

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Başaklar, göz önünde olmak isteyeceğiniz bir hafta isteseniz de istemeseniz de zaten göz önünde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevgi ve aşk konularında şanslısınız. İş ve kariyer hanenizde de yine başarılı bir haftadasınız. Pazar günü dolunay sizin özel hayatınız, aşk ve duygusal meselelerinizle ilgili. O gün için olduğunca ılıman ve iyimser bir havada olursanız bunun üstesinden siz zeki Başak insanı geleceksiniz. Aklınız ve konuşma iletişim yönünüz, kıvrak zekanız her şeyin üstesinden gelebilir merak etmeyin. İkilemlere dikkat. Dolunay sonrası sağlık kontrolleri ve gündelik işleriniz yoğunlaşıyor olacak.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Teraziler, kısa seyahatleriniz var ve bu seyahatlerde neşeniz yerinde olacak. Çevreniz sizin hoşgörünüze hayran, uyumlu ve nazik duruşunuz size kazandırıyor. Güneş’in Başak burcunda seyri 1 ay sürecek ve arka planda kalan yarım kalan işler için oturup düşünmenizi istiyor sizden. Bir kez daha geçmişe dönmeniz gerekmekte. Pazar günü ise dolunay sizin sağlık, hizmet ve günlük iş temponuzla ilgili. Beklenmedik konu ve olaylarda bir takım stresler, duygusal pürüzler, iniş ve çıkışlar yaşamanız muhtemel. Sakinliğinizi koruyarak bunu aşmaya çalışmalısınız. Sağlık konuları hassasiyet kazanıyor. Yeme içme düzeninizi değiştirmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz kişi bu hafta size özel ilgi gösterecek ve ilişkiniz sağlamlaşacak.

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Akrepler, sahip olduğunuz değerler konusunda tereddütler yaşamanız normal ama bunu geçici bir durum olarak değerlendirmelisiniz, para konularına bu hafta fazla önem veriyor olacaksınız. Güneş’in Başak burcunda oluşu sizi sosyalleştiriyor. Gezmek eğlenmek, insanlarla bir arada olmanız hoş vakit geçirmenize sebep olacak. Pazar günü ise  dolunay sizin aşk hayatınızda dönen işleri açığa çıkaracak. Bununla beraber güven konusu tekrar gündeme gelecek, kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğiyle ilgili olarak bir sonuca varacaksınız. Bir takım sizin elinizde olmayan, dışardan etkilere maruz kalabilirsiniz, sinirlenmeden sakinliği korumalı ve olaylara objektif yaklaşmaya çalışmalısınız.

 

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Yaylar, Ay sizin burcunuzda dolaşıyor. Neşeli iyimser havanız sayesinde coşkulu ve ataksınız. Konuşmalarınız etrafınızın kalabalıklaşmasını sağlıyor. Güneş’in Başak burcuna geçişi kariyer hayatınız açısından çok olumlu işleyecek. Evlilik düşünenler, ciddi ilişki düşünenler barışacaklar. Pazar günü ise dolunay sizin aile hayatınızı etkileyebilir. Ebeveynlerle olan ilişkileriniz, ev değiştirme, ev alma satma gibi durumlara vurgu katabilir. Ev içinde gerilmemeye, bu konular açıldığında sakinliğinizi korumaya çalışmanız faydalı olacaktır. Sizlerin en hassas olduğu bir konunun gündeme gelmesi sizde tansiyonu yükseltebilir. Dolunaydan sonra çocuklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir, aşk hayatınızda ise sorun görünmüyor.

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Oğlaklar, biraz enerjiniz düşük hafta başında isteksiz ve belirsiz bir havadasınız. Burcunuzdaki zorlu açılar da sizi biraz engelliyor ve stres yaratıyor. Bu havadan çıkıp, sevdiğiniz kişilerle görüşmek, açık havada dolaşmak, spor faaliyetleriyle uğraşmak iyi gelecektir. Güneş’in Başak burcundaki seyahati sizi umutlandırmak, heyecanlandırmak, sosyalleştirmek için fırsatlar sunacak. Pazar günü ise dolunay sizin yakın çevre, kardeşler ve iletişim hanenizde gerçekleşiyor. Bu konularda gerginlik ve stres yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden biri canınızı sıkabilir veya bir iş seyahatiniz iptal olabilir. İletişim konularının gündeme geleceği bu dönem konuşmalarda sakinliğe özen göstermek gerekiyor.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Sevgili Kovalar, gruplar içerisinde olmak, yeni fikirler üretmek, biraz da flört etmek bu haftanın olmazsa olmazı sizler için. Keyifli başlıyorsunuz haftaya yeni bir proje üstlenebilir, organizasyonlar yapabilirsiniz. Güneş’in Başak burcundaki seyri sizi fikir ortaklığına itiyor, eşiniz veya partnerinizden destek görüyorsunuz. Gizli kalmış her şey açığa çıkıyor sanki. Pazar günü ise dolunay sizin para hanenizde gerçekleşiyor. Sahip olduğunuz taşınabilir eşyalar ve birikimlerinizle alakalı konularda bir takım sıkıntı ve düzensizlikler gündeme gelebilir. Beklenmedik harcamalar veya beklediğiniz bir paranın elinize ulaşmaması sizi tedirgin edebilir. Bütçe ve hesap konularında dikkatli olmakta fayda var.

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)

Balık burçları, etkileyici ve alımlı bir haftadasınız. Aslında kendinizle baş başasınız fakat pozitif yönünüz devrede ve bu sayede güzel başarılara imza atıyorsunuz. Hayalleriniz var ve bunlar için adım atacaksınız. Güneş Başak burcuna geçiyor bu hafta ilişkiniz sağlamlaşıyor, bekar olan Balıklar için güzel bir birliktelik sinyal veriyor, romantik yemekler, müzik, sanat her türlü aktiviteye açıksınız. Pazar günü ise dolunay sizin kendi bireysel gelişiminiz ve kişisel alanınızda. Sizin burcunuzda gerçekleşiyor biliyorsunuz. Kendi kendinizi değiştirmeniz gereken yönlerinize vurgu yapacak. Bir şekilde hayati kararlar almaktan geçiyor. Herkes seçtiği hayatı yaşıyor. Kimseyi yargılamamalı, durumu önce kendi içinizde çözmelisiniz.

 

Haftalık burç yorumları (20-26 Ağustos)
Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog