MODA - ALIŞ - VERİŞ

İnovatif Dior tasarımlarının en yenisi: B33 sneaker’lar

Dior Erkek Sonbahar 2023 koleksiyonundaki görünümleri tamamlamak üzere Kim Jones tarafından tasarlanan B33 sneaker’lar, ikonik Dior kodlarıyla vurgulanıyor

İnovatif Dior tasarımlarının en yenisi: B33 sneaker’lar

Dior Erkek Sonbahar 2023 koleksiyonunda giyim parçaları kadar onları tamamlayan sneaker’lar da büyük beğeni kazandı. Kim Jones tarafından tasarlanan ve B33 adı verilen sneaker’lar, fonksiyonellikle rafine görünümleri kombinliyor. Sneaker’lar, 13 Temmuz’dan itibaren üç farklı versiyonla satışa sunuldu: Moher ve Dior Oblique Toile ile kaplı versiyonlara ek olarak, Dior Tears kapsül koleksiyonu için özel olarak tasarlanan denim model, seriyi tamamlıyor.

Adeta üç çok özel kısımdan oluşan bir hikaye anlatan parçalara, maison’un inovasyon ruhunu kutlamak üzere, her çiftin sağ tekinin tabanına konumlandırılmış, NFC teknolojisi kullanan şifreli bir dijital anahtar yerleştiriliyor. Tasarımların her biri, kişisel bir güvenlik platformu sunuyor. Yine bu alan sayesinde herkes ayakkabının ‘yetki belgesi’ne ulaşarak farklı üretim aşamalarına dair bilgilere sahip olabiliyor ve gelecek dönemde lanse edilecek modeller hakkında bir ön izleme görüntüleyebiliyor. Böylelikle Dior, öncül çözümler arayışı doğrultusunda devamlı hareketle ve ortak akılla, tıpkı bir laboratuvar gibi çalıştığını kanıtlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi