MODA - TASARIMCILAR

Bulgari’den yeni bir renk hikayesi: 2023 Fiorever mücevher koleksiyonu

Yüksek mücevher dünyası ile değerli taşlar arasında bir köprü olan Bulgari, son Fiorever mücevher koleksiyonuna renk katıyor. Marka; denk seçiminden konsepte, hacimlerin, şekillerin ve kesimlerin uyumuna kadar renkli taşlar alanındaki benzersiz uzmanlığını ve yaratıcı mirasını bir kez daha gösteriyor

profil
BT Ekip
18.11.2023
Bulgari’den yeni bir renk hikayesi: 2023 Fiorever mücevher koleksiyonu

Romalı mücevher evi Bulgari; kendine özgü renk dokunuşuyla Fiorever çiçeğini canlandırarak, parlak enerji ve rubelitin zarafeti ile parlayan üç yeni mücevher tasarımı hazırladı.

Dört yapraklı karakteristik çiçek, Bulgari'nin mücevher koleksiyonlarında elmaslarla süslenmiş olarak ilk kez solmayan güzelliğin sembolü olarak ortaya çıktı. Bu çiçek ikonu, Bulgari'nin özgün işçiliği ve canlı değerli taşlar ile buluştuğunda, çok yönlü cazibesi ve renkli potansiyeliyle zarif Fiorever Yüksek Mücevher tasarımlarında ortaya çıkıyor.

18 ayar pembe altından üretilen ve göz kamaştırıcı elmaslarla süslenen bu üç yeni tasarım, el yapımı rubelit yapraklarının canlı dokunuşuyla bir araya geliyor. Bu yapraklar, mücevherlerin ağırlığına ve ışık yansımalarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak üzere ustaca kesilmiş.

Serinin orijinal tasarımına sadık kalan bu parça aynı zamanda elmas kaplama yapraklara sahi. Bu yapraklar, çarpıcı rubelit taşları ile canlandırılmış ve merkezdeki yuvarlak kesimli elmasın etrafına konumlandırılmış. İnce işçilik detayları, dinamik taş yerleştirmeleri, pembe altının karmaşık şekilleri ve narince sallanan yapraklar—Bulgari'nin Yüksek Mücevher uzmanlığından ilham alınan tüm bu öğeler, parçaya doğal bir hareket ve eşsiz bir parlaklık kazandırıyor.

Aynı çiçek; elmaslarla süslenmiş yüzüğün ve bileziğin bir ucunda açarken, diğer ucunda rüzgar tarafından hafifçe sürülmüş gibi görünen tek bir rubelit yaprağı ile son buluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler