MODA - TASARIMCILAR

Metaverse Moda Haftası’na hazır olun!

Moda tutkunları; Paris, Milano, Londra ve New York gibi büyük moda kentlerinde düzenlenecek geleneksel moda haftalarının hemen ardından Mart ayında Metaverse’de gerçekleşecek sanal moda haftasıyla buluşacak

Metaverse Moda Haftası’na hazır olun!

Hemen her şeyin olduğu gibi moda dünyasının da dijitalleştiği günümüzde sıra sanal moda haftasına geldi! hazır olun. Decentraland’ın ev sahipliğinde Metaverse’de gerçekleşecek olan sanal moda haftasının; önümüzdeki Mart ayında, Paris, Milano, Londra ve New York gibi büyük moda kentlerinde düzenlenecek moda haftalarının hemen ardından modaseverlerle buluşacağı duyuruldu.

Decentraland, sanal moda haftası için, yakın zamanda Dolce & Gabbana’nın ilk NFT giyim koleksiyonuna ev sahipliği yapan şirket olarak bilinen UNXD ile ortaklık yapacak.

Decentraland ve UNXD; #mvfw2022 hashtag’iyle attıkları tweet’lerle tüm tasarımcıları, markaları ve moda tutkunlarını pop-up mağazalar, podyum gösterileri, şovlar sonrası partiler ve sürükleyici deneyimlerle dolu bir haftaya çağırdı.

Gucci’den Balenciaga’ya kadar birçok lüks moda markası; dijital koleksiyonlar çıkarıyor, Roblox ve Fortnite gibi çevrimiçi oyun şirketleriyle ortaklıklar kuruyor, avatar giydiriyor ve NFT satıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog