MODA - TRENDLER

Dolabınızın zamansız parçası: Siyah deri ceketler

Havalar ısındığına göre kaban ve paltolarımızın yerini geçiş mevsimlerinin en sevilen dış giyim parçası deri ceketler alabilir. Doğru deri ceket nasıl seçilir, nasıl kombinlenir yanıtları yazımızda saklı.

profil
BT Ekip
27.03.2018
Dolabınızın zamansız parçası: Siyah deri ceketler

Zamansız deri ceket trendiyle bahar aylarında gündüzden geceye taşıyabileceğiniz ister şık ister spor görünümler yaratabilirsiniz.

Nasıl seçmeliyim?

Deri ceketlerde dikkat etmeniz gereken önemli detay, ceketin vücudunuza oturuşu, bel ve omuz ölçülerinin orantılı bir şekilde uyumlu duruşudur. Siyah deri ceketler hem kıyafetlerinizle kombinlemesi kolay olacak hem de sizi daha ince gösterecektir.  Biker stilinde siyah deri ceketler spor ve iddialı bir hava kattıklarından, daha genç ve enerjik durmanızı sağlayacaktır. 

Nasıl kombinlerim?

Kot pantolon, beyaz bir üst ve sizin bedeninize yakışan siyah bir deri ceketle sade şık günlük bir stil elde edebilirsiniz. Bu kombininizi spor ayakkabılarla tamamlayarak daha spor bir hava yansıtırken, ince topuklu sandaletler veya stilettolarla feminen bir stil oluşturabilirsiniz.

Daha romantik bir stil için deri ceketinizi tül, organza gibi uçuşan kumaşlı elbiselerle kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı olarak yine spor ayakkabı veya kısa topuklu terlik veya stilettolar tercih edebilirsiniz.

Uzun bol pantolonlar ve kısa deri ceketlerle daha asil bir stile imza atabilirsiniz. Bu pantolonları uzun topuklu ayakkabılarla kullanırsanız boyunuz daha uzun duracaktır.

Daha feminen ve klasik bir stil elde etmek istiyorsanız, deri ceketinizi kalem etekler ve düz stilettolar ile kombinleyebilirsiniz.

Peki baştan aşağı deri bir stile ne dersiniz? Deri etekler veya deri taytlar cesur ve iddialı bir stile imza atabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler