MODA - TRENDLER

Trend: Beyaz saça pastel dokunuş

Küresel salgın Corona nedeniyle evlerdeyiz ve uzun süre kuaföre gidemeyebiliriz. Peki bu dönem beyaz saçlarla barışma dönemi olabilir mi? Schwarzkopf Professional, yeni Essential Looks koleksiyonunda beyaz saçı pastel dokunuşlarla gençleştirdiği alternatifleri tanıttı.

profil
BT Ekip
30.03.2020
Trend: Beyaz saça pastel dokunuş

Essential Looks ilkbahar yaz koleksiyonunun özgür ruhlara sunduğu trend Punk Spirit; isyankar, farklı ve bir o kadar da etkileyici. Karamsar bir çekicilik yaratan trend, uyum sağlamak isteyenlerden çok, kendini ifade etmek isteyenlere sesleniyor. Saç boyası ya da tek kullanımlık spreyler ile yaratılan pastel tonlar, seksi ve havalı uzun bir örgü ile birleşip muhteşem bir 3D efekti yaratıyor.


Bu trendde geleneksel olan modeller, tekrar yorumlanarak yepyeni stillere dönüşüyor. Zarif ve soğuk bej tonlarının omuz uzunluğundaki saçlardan aktığı trend 70’leri yansıtıyor. Beyaz saçı asimetrik kesim ya da dalgalı modellere pastel dokunuşlar yaparak oldukça genç ve enerjik bir hava katabilirsiniz. Neon pembe-yeşil ya da siyah, bordo, mor, kırmızı gibi öne çıkan renklerde aksesuarlar görünümünüzü vurgulamayı atlamayın!


Önceki ve Sonraki
Haberler