YAŞAM - EV

Evde yılbaşı atmosferi yaratmanın 7 yolu

Yılbaşı akşamında ev konforundan vazgeçmeyenler için pratik ve renkli bir rehber hazırladık. Alternatif yılbaşı ağaçlarından, sofra dekoruna ilgi çekici alternatifleri dosyamızda.

profil
BT Ekip
27.12.2019
Evde yılbaşı atmosferi yaratmanın 7 yolu

Yılbaşı atmosferinin olmazsa olmazı çam ağaçları için klasik modellerin yanı sıra aydınlatma odaklı modern seçenekleri de tercih edebilirsiniz. 

Bonus: 5 pratik yılbaşı ağacı


Göz yormayan, estetik aydınlatma seçenekleri ile yalnızca yılbaşı döneminde değil uzun süre kullanabileceğiniz bir dekor elde etmiş olursunuz. 


Herhangi bir mekanda tek hamlede parti atmosferi oluşturmanın en pratik yollarından biri de balonlar... Evinizde girişi ve salonun bir bölümünü balonlarla süsleyerek renkli bir fotoğraf alanı da elde etmiş olursunuz. Parti malzemeleri alışverişini tek bir noktadan yapmanın en kolay yolu partifabrik gibi adreslere başvurmak. Böylece evinizde kendi partinizi hazırlayabileceğiniz özel temalı parti kitleri ile başka hiçbir ürüne ihtiyaç duymadan kendi partinizi yaratabilirsiniz.


Şamdanlar, yastıklar ve kar küreleri gibi dekoratif objeler ile yılbaşı atmosferini tüm mekana yayabilirsiniz. Tercihiniz alışılmış dekorasyondan çok daha fazlası ise yapay ve kuru çiçekler ile özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ceyhan Ergelen tarafından kurulan bisusbicicek değerlendirebileceğiniz kaliteli alternatifler arasında...


Yılbaşı sofrasının olmazsa olmazı kırmızı ve yeşil renkleri örtüden mumlara pek çok detayla sofranıza taşıyabilirsiniz. Ayrıca yılbaşı temalı bardak ve tabaklar ile ideal fotoğraf karelerini yakalayabilirsiniz. 


Romantik ya da eğlenceli tercihiniz ne olursa olsun sofranızda ve kutlama alanınızda mumlara yer verin... Hoş kokulu alternatifler iştah açıcı olacaktır. 

1-2: IKEA   3.4.6: Kullanatmarket  5: Mudo


Yılbaşı atmosferini hem mekanda hem de fotoğraflarda en iyi şekilde taşımanın yollarından biri bu akşama özel tasarlanan taçlar... Dikkatimizi çeken markalardan L’Etoile Design yaratıcıları Ece Pekçolaklar ve Tracy Tastasa 2020 yılına girerken  hazırladıkları yılbaşı koleksiyonuyla farklı, eğlenceli ve çılgın bir saç aksesuarı serisi sunuyor. 

Bonus: Yılbaşı makyajının püf noktaları


Önceki ve Sonraki
Haberler