YAŞAM - EV

Haftanın Keşfi: Dekopasaj

Eski mobilyaları elden çıkarmak ya da evine yeni özel parçalar arayanların yeni adresi artık internette.

profil
Buse Terim
24.02.2015
Haftanın Keşfi: Dekopasaj
Hepimiz biliriz bu sorunu : Evimiz bizi yansıtsa da bazen eski mobilyalarımızı elden çıkartmak, bazen de özel parçalar alıp evimize yeni bir hava vermek isteriz. Ancak hem tarz, hem her evde olmayan parçaları bulmak veya değecek şekilde satmak kolay değildir.

Bugün  sizlerle Türkiye’nin ilk ikinci el mobilya pazarını tanıştırmak istiyorum.

Dekopasaj.com, kullanılmış mobilya avını keyifli bir keşif deneyimine dönüştürürken, satışı cazibeli ve güvenilir bir hale getiriyor. Bir pazar yeri olmasına rağmen nakliye desteği, iade garantisi ve havuz hesabıyla ödeme güvencesi gibi artıları ile mobilya alıp satmak kolay bir hal kazanıyor. Ben de ev eşyalarına önem veren biri olarak dekopasaj’ı çok sevdiğimi söylemeliyim.

Satıcılar,mobilyalarının resimlerini, satış fiyatlarını ve ürünün diğer özelliklerini açıklıyor . İlan oluşturularak konsinye servisini kullanıyorlar ve satmak istedikleri mobilyaları direkt dekopasaj’ın deposuna gönderebiliyorlar. İlan onaylandıktan sonra yayına alınıyor.

Alıcılar ise, orijinal fiyatının hayli altında ürünleri sitede keşfedilme ve satın alma şansına sahipler. Nakliye detaylarını dekopasaj hallediyor. Birkaç iş günü içerisinde ürünler teslim ediliyor. Ödeme,havuz hesabında tutuluyor ve iade takip süresi dolduğunda satıcıya havale ediliyor.

Sizde mutlaka keşif durağımıza uğrayarak dekopasaj’a bir göz atmalısınız.

Önceki ve Sonraki
Haberler