YAŞAM - KEŞİF

Çiçek ve kahve kokusu Misk'te buluştu

Reşitpaşa’nın sakinliğinde, mis gibi çiçekler arasıda güzel kahveye ve birbirinden lezzetli tatlılara doymak istiyorsanız, Misk’e mutlaka uğramalısınız.

Çiçek ve kahve kokusu Misk'te buluştu
Çiçek kokusunun kahve kokusuyla buluştuğu Misk, huzurlu ortamıyla keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenler için en güzel adreslerden biri!

Her şeyin en özelinin incelikle seçildiği Misk’te tazecik çiçeklerin büyüsüne kapılmamak pek mümkün değil.

Günün her öğünü için salata, bagel gibi bir çok alternatife sahip olan Misk’te güne güzel bir kahvaltıyla başlamak istiyorsanız yumurta çeşitleri, granola ve pancake seçeneklerinin yanında bence lezzetiyle menünün yıldızlarından biri olan kruvasan çeşitlerini mutlaka denemelisiniz. Melez Tea çaylarının güzel kokuları ve hafif aromaları Misk’in çiçekli atmosferi ve sunumlarıyla da birleşince çayın en güzel hali ile karşılaşıyorsunuz. Eğer matcha latte seviyorsanız, yine denenmesi gerekenlerin başına alabilirsiniz çünkü Misk’in matcha lattesi ayrı güzel. Misk’in spesiyal kahvelerinin içinde yer alan hem görseliyle ilgli çeken hem de çok farklı bir lezzete sahip olan pancarlı latte de oldukça özel bir seçim. Hafta içi sakince çalışıp bir köşesinde kitap okuyabileceğiniz Misk, hafta sonları ise keyifle arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir mekan.

Misk’in çiçek atölyelerini, özel organizasyonlarını da takip etmeyi unutmayın!    Aynı zamanda dilediğiniz çiçeği tasarlayıp hem internet sitesinden hem de buradan alabiliyorsunuz.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog