YAŞAM - TEKNOLOJİ

Apple, iPhone veya Apple Watch ile açılan akıllı kapı kilidi ​​çıkardı

Apple, en son ev teknolojisi ürününü tanıttı: iPhone veya Apple Watch ile açılabilen akıllı kapı kilidi. Ayrıca bu kilidi, Siri aracılığıyla sesinizle de açabileceksiniz

Apple, iPhone veya Apple Watch ile açılan akıllı kapı kilidi ​​çıkardı

Apple, teknoloji alanındaki yeniliklerine devam ediyor. Hayatlarımızı kolaylaştıran ürünlere imza atan Apple, son olarak iPhone’unuz ya da Apple Watch’unuz ile açabileceğiniz akıllı bir kapı kilidi geliştirdi.

Level Lock+ olarak adlandırılan ürün; piyasadaki en küçük, en yetenekli akıllı kilit olarak tanımlanan bir dış kapı kilidi. Apple'ın mağazalarında yer alan ilk Ev Anahtarı desteği olan kilit, şu anda yalnızca ‘saten nikel’ ve ‘mat siyah’ renk seçenekleriyle sunuluyor.

Ürün açıklamasında, ‘Geleneksel bir kilidin ayak izinde, evinize erişmek için yepyeni yollar elde edebilirsiniz. Evinize kolay ve güvenli erişim için iPhone veya Apple Watch'unuzu kullanarak Level Lock+'ın kilidini açmak için dokunmanız yeterlidir’ diyor. iPhone veya Apple Watch'a ek olarak, kullanıcılar seslerini kullanarak Siri'den kapının kilidini açmasını isteyebiliyorlar. Level uygulamasıyla erişim, aile ve arkadaşlar arasında da paylaşılabiliyor.

Kilit, NFC bağlantısına güç sağlayan gizli bir CR2 pil kullanıyor; iPhone veya Apple Watch'ınız kapının kilidini açmak için de bunu kullanıyor.

329.95 ABD dolara satışa sunulan Level Lock+, ABD'deki Apple mağazalarında bulunabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler