YAŞAM - YEME - İÇME

Deprem bölgesine siparişlerinizle destek verebilirsiniz – Malatya’dan Şeh Ri Şifam Malatya

Deprem felaketini yaşayan 10 ilimizin, bizlerin desteğine sadece bugün değil, her gün ihtiyacı var. Biz de bunun için bölgenin yerel işletmelerini, yanlarında olabilmeniz için sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Böylece bu kıymetli insanların hikayelerini öğrenirken, bir yandan da vereceğiniz siparişlerle onlara destek olabilirsiniz

Deprem bölgesine siparişlerinizle destek verebilirsiniz – Malatya’dan Şeh Ri Şifam Malatya

Yaklaşık iki yıllık bir firma olan ve Malatya’da faaliyet gösteren Şeh Ri Şifam Malatya’nın mağazası depremde yüzde 70 oranında hasar görmüş. Devam eden artçılar da mağazayı iyice içine girilemez hale getirmiş.

Şeh Rii Şifam Malatya, şu an internet üzerinden satış yaparak ayakta kalmaya çalışıyor. Bitkisel çaylar, sirkerler, organik ürünler, organik temizlik ürünleri, bitkisel ekstraktlar, soğuk sıkım yağlar, pekmezler, arı ürünleri, gıda takviyeleri, glutensiz ürünler ise Şeh Ri Şifam Malatya’nın satışını yaptığı ürünlerin bazıları.

Sizin de bu ürünlerden birine ya da birkaçına ihtiyacınız varsa, Instagram’da @sehrisifammalatya hesabını ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog