YAŞAM - YEME - İÇME

Eve servis en iyi 10 noodle

İstanbul'da Uzak Doğu mutfağının en sevileni noodle için pek çok alternatif var. En sevdiğimiz adresleri bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
20.02.2021
Eve servis en iyi 10 noodle

'Isınmak için biraz zencefil, tepinmek için de acı biber, bedeninizi ve ruhunuzu da tazelemek için erişte. Bizim asya ilhamlı menümüz sizi rahatlatmak, beslemek, idame ettirmek ve esinlendirmek üzere tasarlanmıştır' diyen Wagamama, yıllardır modern Asya mutfağında en sevdiğimiz adreslerden... Paket serviste de lezzetini koruyor. Kanyon ve City's Nişantaşı'nda şubeleri var, Yemek Sepeti'nden de ulaşabilirsiniz. 


Kurtköy'den Beylikdüzü'ne İstanbul'un neredeyse her semtinde şubesi bulunan Chinese Sushi Express'in hem noodle üstü, hem de Çin usulü pilav üstü lezzetleri favorilerimiz arasında. Noodle porsiyonları oldukça doyurucu, sosları tam kıvamında... 444 1 246 numaralı sipariş hattından ulaşabilirsiniz. 


Ataşehir'de bulunan Kawaii, Anadolu Yakası'nın en sevilen Uzak Doğu mutfağı seçeneklerinden... Noodle ve çorba seçenekleri hem hesaplı hem de aradığınız lezzeti sunuyor. Ayrıca set menüler de oldukça doyurucu. Yemek Sepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. 


Ataşehir'de bulunan China Lotus'un müdavimleri mekanın noodle çeşitleri ve başlangıç lezzetleri için yolunu Ataşehir'den geçiriyor... Dana ve ördek alternatifleri de mutlaka denenmeli. Öğle menüleri hesaplı bir seçenek. Yemek Sepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. 


Ortaköy'ün en sevilen Uzak Doğu lezzetlerinden China Big Box'ın dönemsel indirimleri de yemekleri kadar memnuniyet verici. Erişte çeşitleri ve California Roll favorilerimiz arasında... Yemek Sepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.


Japon Mutfağı'nın İstanbul'daki en ünlü temsilcilerinden olan Itsumi, Japonlar'ın da tavsiye ettiği bir adres. Mekan sushi alternatifleri ile çok ünlü. Noodle seçenekleri sushi çeşitlerine göre oldukça ekonomik. Yemek Sepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz. 


Bebek'te bulunan Naomi Sushi Bar, deniz ürünlü noodle'ları ile fark yaratıyor. Crunchy  Roll, Crispy Roll ve California Roll mekanın en çok tercih edilen lezzetleri arasında. Yemek Sepeti'nden sipariş verebilirsiniz.


İstinye'de bulunan Far East Chinese, noodle çeşitleri ve Kanton Usulü Pilav'ı ile ünlü...  Set menüleri ise hafta sonu partileri için lezzetli bir alternatif.  Yemek Sepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz. 


Gayrettepe'de bulunan Sushi Nemo, lezzetleri kadar dönemsel indirimleri ile de sevindiren mekanlardan... Noodle çeşitleri ve California Roll en sevilen yemekleri arasında. 20 parçadan oluşan Special King Set hesaplı bir ziyafet alternatifi. Yemek Sepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz. 


Levent'te bulunan Chop Shop, etli ve tavuklu noodle'ları ile ünlü... Tofu peynirli, yengeçli ve deniz yosunlu Mıso Çorbası'nı da not alın! Yemek Sepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Bonus: Eve Servis En İyi 10 Hot Dog


Önceki ve Sonraki
Haberler