YAŞAM - YEME - İÇME

Louis Vuitton ilk sofra takımını tanıttı

Louis Vuitton ilk sofra takımı koleksiyonunu çıkardı. Koleksiyon, porselen tabakların yanı sıra bardak ve sürahileri de içeren eşsiz ve eksiksiz bir ürün yelpazesinden oluşuyor. Kalıcı koleksiyon olarak tasarlanan üç farklı seri, Maison'un monogram çiçeğinin grafik ruhunu çağdaş bir dokunuşla kutlarken geleneksel ile moderni incelikle bir araya getiriyor

profil
BT Ekip
20.11.2023
Louis Vuitton ilk sofra takımını tanıttı

Louis Vuitton’un hem işlevsel, hem de dekoratif bir bakış açısıyla tasarlanan sofra takımları, Maison'a özgü bir hisle yaşam sanatını yeniden tanımlıyor. Bu çok özel koleksiyonla, sofralara her mevsime uygun zamansız bir şıklık katılıyor.

Limoges porseleninden üretilen ‘Monogram Flower Tile’ sofra takımı, porselenin sade ve zamansız zarafetini beyaz ve mavi renklerle yansıtıyor. Tasarımlar, Maison'un simgesel monogram çiçeğinin grafik detaylandırmasını, ultra beyaz bir arka plana karşı ince suluboya efektleriyle sergiliyor. Zarif bir tabaktan geniş bir kaseye kadar çeşitli formatlar sunan set, çay saatinden akşam yemeğine her türlü sofra düzenine rüya gibi bir dokunuş getiriyor.

Louis Vuitton'un ‘Twist Glass’ bardakları şeffaf kristal versiyonunun yanı sıra büyüleyici safir mavisi, kehribar, zümrüt ve Venedik yakutu renklerinde de mevcut olmakla birlikte her yuduma özel bir dokunuş katan bir sofistikasyonu yansıtıyor. Bardakların dinamik tasarımı, altındaki monogram çiçeğinden yükselerek dönen form ile görsel ve dokunsal deneyime sanatsal bir boyut kazandırıyor.

Koleksiyonu tamamlayan ‘Flower Carafes’ sürahileri de, büyüleyici derinlikteki safir mavisi, kehribar, zümrüt, Venedik yakutu ve şeffaf kristal renklerinde sunuluyor. Sürahiler ve bardaklar eşsiz bir uyum ile bir araya getiriliyor. Her iki ürün grubunda da Murano cam işçiliğinde kullanılan kıymetli zanaatkarlık teknikleri vurgulanıyor: Her bir parça, benzersiz bir karakter kazandırılmak üzere Simone Cenedese'nin uzmanlığıyla üretiliyor.

Louis Vuitton Tablewear koleksiyonu, Louis Vuitton'un resmi internet sitesinde ve seçili Louis Vuitton mağazalarında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler