EĞLENCE - ÜNLÜLER

Blue Ivy kendi kozmetik markasını çıkarıyor!

Beyonce ve Jay Z çiftinin 5 yaşındaki kızı Blue Ivy, kendi kozmetik markasını çıkarmaya hazırlanıyor. “Blue Ivy Carter” adına alınan patent ile çocuklara hitap edecek parfüm ve kişisel bakım ürünlerinden oluşacağı düşünülen bu marka, Hollywood’da büyük yankı uyandırdı.

profil
BT Ekip
16.02.2017
Blue Ivy kendi kozmetik markasını çıkarıyor!

Beyonce’nin ikiz çocuklara hamile olduğu açıklamasından sonra ünlü çiftten yeni bir haber daha geldi. Çiftin 2012 yılında dünyaya gelen kızı Blue Ivy Carter, kendi adıyla bir kozmetik markasını piyasaya sürecek. Beyonce’nin kızı adına başvurduğu patenti almasıyla başlayan bu ticaret serüveni, Hollywood çocuklarının genç yaşta elde ettikleri başarıya dikkat çekiyor. Özellikle imza parfümle kozmetik sektörüne girmesi beklenen Blue Ivy markasının kız çocuklarına yönelik kişisel bakım ürünleri üretmesi bekleniyor.

Kim Kardashian – Kanye West çiftinin kızları North’tan ilham alarak çocuk kıyafetleri tasarlayacaklarını duyurmasından sonra ortaya çıkan bu haber, Blue Ivy’nin North’a rakip olacağını gösteriyor. ABD’nin en çok kazanan çiftleri arasında olan Kim Kardashian ve Kanye West, yeni koleksiyonlarından ilk parçayı North’a giydirerek Snapchat üzerinden tanıtmıştı. Beyonce’nin Blue Ivy koleksiyonunu ne zaman satışa çıkaracağı ise henüz bilinmiyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog