EĞLENCE - ÜNLÜLER

Britney Spears, Elton John düetiyle geri dönüyor!

Uzun süredir müzik dünyasından uzak olan Britney Spears, sürpriz bir düetle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Spears’ın, ilk olarak 1971 yılında yayınlanan 'Tiny Dancer' şarkısına, 75 yaşındaki efsane şarkıcı Elton John ile Beverly Hills’teki bir kayıt stüdyosunda gizlice düet kaydı yaptıkları iddia ediliyor

Britney Spears, Elton John düetiyle geri dönüyor!

Yaşadığı birçok sorun nedeniyle müzik kariyerine uzun bir ara veren Britney Spears, hayranlarını heyecanlandıracak bir projeyle müziğe geri dönüyor. Spears’ın geçtiğimiz günlerde gizlice, Elton John ile 'Tiny Dancer' şarkısına yaptıkları düeti stüdyoda kaydettikleri iddia edildi.

40 yaşındaki pop yıldızının, çok sevdiği ve John’un ilk olarak 1971 yılında seslendirdiği şarkıya yeni bir yorum getirmek için geçen hafta Beverly Hills’teki bir kayıt stüdyosunda 75 yaşındaki John ile gizlice bir araya geldiği söyleniyor. İddiaya göre ikilinin düeti, önümüzdeki ay Universal Music tarafından piyasaya sürülecek.

Müzik endüstrisinden bir kaynak, projeyle ilgili şşunları söyledi: “Bu Elton'ın fikriydi ve Britney, onun büyük bir hayranı. ‘Tiny Dancer’ın düet olarak bir remiksini kaydettiler ve bu inanılmaz güzel oldu. Düet, yapımcı Andrew Watt’ın evinin bodrum katında bulunan stüdyoda kaydedildi. Britney müziğe geri döndüğü için çok heyecanlı.”

Aynı kaynak, Britney Spears'ın düet için rekor kıran bir anlaşma imzaladığını da söyledi.

John ve Bernie Taupin tarafından yazılan ‘Tiny Dancer’, ilk olarak Elton John'un 1971 yılında yayınladığı ‘Madman Across the Water’ albümünde ve ardından 1972'de single olarak yayınlandı. 2021'de Rolling Stone'un Tüm Zamanların En İyi 500 Şarkısı listesinde 47. sırada yer aldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog